Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik szomszédod fogadnád be...

Melyik szomszédod fogadnád be az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Átlagos, budapesti belvárosi többemeletes, körgangos házról beszélek. Ki mellett laknál az alábbiak közül?



A. Kovács Alfréd és barátja Bence, élettársa. Alfréd a MOME-n végzett képzőművészként, időközben stylisttá képezte magát. Bence pedig marketinges egy multi cégnél és több nyelvet beszél anyanyelvi szinten. Sokat utaznak, sportolnak és szeretik a fesztiválokat. Otthon egész nyugisak, néha bort megisznak és néha hívnak barátokat.



B. Bolond Imre, hívő fideszes, volt MSZMP tag meg a felesége Bolodnné Erzsike néni. Falán Orbán Viktor képe van és a Nemzeti Együttműködés Rendszerének kihirdetése. Gyűjti az összes Lokált, Ripostot. Fejből mondja el a fideszes propagandát. Gyakran fröccsözik és ekkor sokat migránsozik, meg libsi férgezik. A vitrinjében még ott van Kádár papájának képe, amit felesége néha csókolgat.



C. Alessandro Bianconeri, olasz éttermes magyar feleséggel és félvér gyerekekkel. Apuka nem tudja levetkőzni olasz származását, sok nő - és férfi - rajong érte, pedig már 40 elmúlt, felesége már megtanult annyira olaszul, mint Alessandro magyarul. Néha persze van hangzavar, mikor a nápolyi és a magyar rokonok együtt vannak.



D. Haáz úr, vagyis Haáz elvtárs, vérbeli egykori MSZMP pártfunkciónárius Angyalföldön volt, nyugdíjas hívő bolsevik. Mai napig vörös csillagos relikviák illetve a párttagkkönyv diszíti a vitrint. Kádárról képe van, akinek rokkantnyugdíjas felesége oltárt emel és csókolja a képet. Folyton szidják a rendszert és a lakásukban hatalmas kupleráj van.


E. Burnham család. A férj, William 48 éves, angol pasas, egy multi pénzügyi managere, felesége Eleanor "Nora" , 45 éves, újságíró. Gyakran hívnak meg kollégákat és barátokat csevegésre és néha isznak, viszont rendszeretőek. 2 macskával élnek együtt. Gyerekeik otthon vannak Angliában és amikor a szülők nincsenek, ők jönnek kocsmázni Budapestre.


F. Miguel Alvarez és testvérei María José, Esperanza és Pedro. Spanyol testvérek, akik Erasmusos tanulmányukat töltik Budapesten. Lévén spanyolok, akítv éjszakai életet élnek, angoljuk kissé vicces. Reggel 10-11 körül kezdenek élni. Érdekli őket a város, ahol élnek. Ha meglátogatják őket a spanyol rokonok illetve Erasmusos csoporttársak, akkor kissé túltolják a bulit.


2019. okt. 29. 19:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Költöznék azonnal.
2019. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonymousreview60 ***** válasza:
Sorrendben : A E C B D F.
2019. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%

Én az A-t valasztanam nem is kérdés. Nem tudom, hogy ez igaz e vagy te talaltad ki (bar akkor jo a fantaziad nagyon), ha meg igaz akkor kicsit ijeszto, hogy ennyira kepbe vagy mindenkirol :)))

Inkabb a szomszedoknak van okuk felni :)) Viccelek. Na de komolyan, engem nem zavarnak a melegek, ha normalisak, mint ember. Amit leirtal, abbol azt latom, hogy azok. Az olaszok ugy tudom hangosak, az ilyen politizalo meg vallasos nagyon fanatikus emberek nekem megint nem szimpatikusak. Bar, ha a negy fal kozt teszik nekem mindegy.

Szoval az A

2019. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Egyik se.
2019. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy, csak kussban legyenek. Zajos szomszédot nem akarok, hogy ki mivel tölti az idejét, azt leszarom.
2019. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha csak egyet választhatok, akkor egyértelműen az F. Spanyolul tanulok, jó lenne valakikkel beszélni, hogy jobban menjen. Meg szerintem jó barátok is lennénk.


De nem lenne semmi bajom ezekkel sem: A, C, E

2019. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

A

Semmi bajom a melegekkel, a felsoroltak közül ők a legszimpatikusabbak.

2019. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mivel egy átlagos társasházban nem bratyizok a szomszédokkal, így nekem mindegy. Az alkalmankénti bulik nem zavarnak, a legnagyobb elvárásom (reményem) az lenne, hogy ne a vécében dohányozzanak, mert a szellőző ilyen helyen remekül átnyomja. :D
2019. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Az "A" lehetőséget választanám.
2019. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igazából nem érdekel amíg csendben vannak és nem zavarnak. Felőlem aztán lehet valaki a világ legjobb embere de ha hangoskodik, minden hetvégén sütöget de olyan béna, hogy kifüstöli a kerületet vagy van egy folyton visító kutyája akkor szempillantás alatt lecserélném akár az összes peldádra ha azok csendben vannak.
2019. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!