Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Te örülnél a rossz szomszédod...

Te örülnél a rossz szomszédod halálának?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát, nincs rossz szomszédom, de ha lenne akkor egyértelműen örülnék.
2019. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Én még anyáménak is.
2019. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanazt azt akartam irni mint az 1-es.
2019. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Nekem voltak rossz szomszédaim. Muhahahaha
2019. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van rossz szomszédom. Én annak örülnék, ha ő is hasonló rosszat kapna az élettől, mint amit ő tett a lakóközösséggel. (Egyébként nem konkrétan velem, csak tényleg aljas volt a viselkedése, ami felháborít. Azt kívánom neki, hogy másoktól ugyanilyen aljas viselkedést kapjon vissza, és szenvedje is meg.)
2019. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kettő is van. Az 5-ös hozzászóló véleményét osztom: nem kívánom a halálukat, csak kapják vissza az élettől ugyanazt, amit másokkal tesznek (és lehetőleg ugyanabban a formában). Igazi bunkók mindketten egyébként, az egyikük pedig még a végletekig rosszindulatú is. Remélem, egyszer összehozza a sors őket egy hasonlóan bunkó, rosszindulatú szomszéddal, mint ők maguk!
2019. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem örülnék, de nem is érintene meg.

Történt már ilyen, semmit nem éreztem igazából, se jó, se rossz érzés nem volt. Nyugtáztam.

2019. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van rossz szomszédom, de a halál túl jó lenne neki.
2019. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen,ha nagyon idegesítene,szándékosan,úgyis,ha már megkértem rá,hogy ne zajongjon(stb)
2019. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás. De azt akarom hogy neki is folyton hangzavar legyen a feje felett, ne tudjon aludni és agyf.. Szt kapjon :D
2019. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!