Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hová lettek a focizni szerető...

Hová lettek a focizni szerető 20-as,30-as srácok?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne 1-2 ember, akivel szombatonként lehetne kicsit passzolgatni, mégse találok senkit, akinek lenne kedve
2019. dec. 16. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Fifáznak a gépükön.
2019. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én például Angliában dolgozok.
2019. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lelombozódtak a siralmasabbnál siralmasabb focieredmények láttán.
2019. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Épp lábeltávolító műtétre szereznek pénzt, abban reménykedve, úgy bekerülnek a magyar válogatottba.
2019. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
El kéne rajta gondolkodni, hogy van-e értelme fociba fektetni az ország jövőjét, amikor lassan a kutyát nem érdekel az egész. Az '50-es években, amikor nem volt telefon meg internet, akkor persze nem a képernyőt bújták a fiatalok, kénytelenek voltak odakinn kezdeni magukkal valamit. Akkor mindenki focizott, mindig focizott, és pénz nélkül is, volt miből válogatni. De ez a világ elmúlt. Nem véletlen ilyen harmadik világbeli mezítlábas helyekről kell importálni a szerecsen focistákat.
2019. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Csinálhatjuk, de nincs labdám.
2019. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ma már az a megmaradt pár focistánk is csak a több millás fizetésük miatt játszik. Nem véletlen, hogy egy kétballábas, kutyaütő lett már az összes. Egyetlen egy megoldás, hogy mindent pénzt kivonnánk belőle, aki akar az csupán a magáért a fociért maradna és talán idővel összeszednénk magunkat. Azért fizetni, hogy ezek a bohócok kint szerencsétlenkedjenek a pályán az ég egy adta világon nem vezet sehova. Hiába lenne akár tízszer ennyi stadionunk akkor se vinnénk semmire.
2019. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mert mindenki felnőtt dolgozik gyerek van macskája meg hitele :) Senki nem fog 20-30 évesen az utcasarkon passzolgatni.

Keress klubbokat termeket ahol lehet hozzácsapódni egy társasághoz.

Aki pedig a versenyszerű focit kezdi el elemezgetni az pedig olvass el még egyszer a kérdést.

Sok sikert kérdező!

2019. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, munka, család, feleség, gyerek, hitel. Nekem is van magánéletem, és természetesen az az első. De attól még sok ember sportol tovább, például kondizik, vagy fut. És sokan a fiatal 20-30-asak kisebb-nagyobb baráti körrel is tartják a kapcsolatot. Az utcasarkon passzolgatás se nem több ennél, se nem extrább.


köszönöm! :)

2019. dec. 18. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!