Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Külföldön élő magyarok,...

Külföldön élő magyarok, nektek sokszor van honvágyatok?

Figyelt kérdés
Én 4 éve élek külföldön és néha rám tör a honvágy és olyankor úgy érzem mintha egy darab hiányozna belőlem és sokat sírok is ilyenkor

2019. dec. 22. 01:56
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
A família hiányzik de az ország nem.
2019. dec. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Nekem fél évig volt olyan munkám hogy két naponta ki kellett járkálnom Bécsbe.. reggel kimentem este jöttem haza. Nekem nagyon erős honvágyam volt. Esküszöm még ez a csöves kis ország is hiányzott. Én ide születtem. Soha többé nem vágyom külföldre. Ezért is mondtam fel, pedig jóval többet kerestem mint a jelenlegi munkahelyemen
2019. dec. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
5 éve élek itt, nincs honvágyam. Család egy része itt él, a többiek is járnak látogatni, mi is megyünk haza évi kétszer.
2019. dec. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Family baràtok csak mint 1 nel.

Nem a hely hatàroz meg engem az biztos. En barhol jol erzem magam hianyerzet nelkül ha olyanok vesznek körül akikre vàgyom.

2019. dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

6 eve nem jartam Magyarorszagon es nem hianyzik. Nem is tervezem, hogy visszamenjek, mert ha egyszer kinyilt a vilag akkor utana mar nagyon nehez lenne visszaszokni abba a szuklatokoru letbe.

Csalad, baratok nincsenek, ugyhogy az se hianyzik

2019. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

7 eve vagyok kinnt,nincs honvagyam

Hianyzik a csalad de vagyom annyira haza,csak miattuk megyek haza evente 2szer

2019. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*de nem vagyom
2019. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

2 eve vagyok kint de nincs honvagyam.

Nincs itt a csalad csak en meg a felesegem.

Tudom hogy Magyarorszagon nem tudnank megelni abbol keresetbol ezert nem is gondolkodok azon hogy visszakoltozzunk

2019. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Én 1,5 éve vagyok és szinte állandóan.
2019. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!