Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hány évesen költöztél el...

Hány évesen költöztél el otthonról?

Figyelt kérdés

És hova költöztél?


1. Albérletbe költöztél, egyedül

2. Albérletbe költöztél, lakótárssal

3. Albérletbe költöztél a pároddal

4. Saját lakást vásároltál, és oda költöztél

5. Kollégiumba költöztél az egyetem miatt


A másik, amikor érdekel, hogy amikor elköltöztél, akkor mennyi félretett pénzed volt?


2019. dec. 28. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Albérlet, egyedül, 20-as éveim, egy hátizsákom volt, meg pár szatyor ruha. Pénz semmi.
2019. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

25, saját lakásba, menyaszonyommal, amit a szüleim vettek. Nem a menyasszonyt vették a szüleim, hanem a lakást:)

Félretett pénzem? Hogyne, volt! 2500 Ft

2019. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

amit az első csinált , na az nem a követendő példa.

minimum 200-200 ezred legyen a kiadásaidon kívül az első hónapban. ÉS szerintem egyedül fölösleges elköltözni albértbe, majd ha lesz valakid.

2019. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

20 éves voltam, az 5-ös történt.

Kb 200.000 forintom volt, de a szüleim havonta utaltak (zseb)pénzt.

2019. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kedves első, miért költöztél el akkor?
2019. dec. 28. 11:37
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
18 évesen albérletbe másokkal az egyetem miatt, ezt meg szüleim fizették, 24 évesen már magamnak fizettem, de ekkor is másokkal laktunk együtt, párommal csak egy szobát béreltem. Fél millió forint félretett pénzem mindig volt, először az ösztöndíjam raktam félre, a diákmelós pénzem stb. Aztán ahogy elkezdten dolgozni, egyre tobbet raktam felre. Most költöztünk be a saját garzonlakásunkba (most lettem a napokban 27 éves), most 3 millió forint félretett pénzünk van összesen
2019. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23 évesen albérletbe a párommal. Egy forintunk sem volt, hónapról hónapra éltünk utána még legalább 5 évig.
2019. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok. Anyumat ápoltam, mikor halálos beteg volt. Amikor elment, nem volt maradásom. Apámmal soha nem jöttem ki. Képtelen voltam maradni. Előbb is mentem volna, de Anyut nem hagytam volna ott. Ennyi nagyjából.
2019. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
19 éves voltam és annyi félretett pénzem volt amiből egyedül ki tudok fizetni két hónap lakbért és kaját. A párommal költöztem, szóval ennek csak a fele kellett, de szeretek gondolni az esetlegesen felmerülő problémákra.
2019. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 nemaRendőrség ***** válasza:
9%

23 évesen albérletbe párommal.


Már mindketten dolgoztunk, volt tartalékunk bőven(igényeinkhez képest).

Nekem fél millió lekötve gépjárműbetétbe és talán 200e lakástakarékban

Neki passz, kb hasonló összegek csak máshogy

2019. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!