Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hány évesen költöztél el...

Hány évesen költöztél el otthonról?

Figyelt kérdés

És hova költöztél?


1. Albérletbe költöztél, egyedül

2. Albérletbe költöztél, lakótárssal

3. Albérletbe költöztél a pároddal

4. Saját lakást vásároltál, és oda költöztél

5. Kollégiumba költöztél az egyetem miatt


A másik, amikor érdekel, hogy amikor elköltöztél, akkor mennyi félretett pénzed volt?


2019. dec. 28. 11:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19 évesen kollégiumba, amit a szüleim fizettek nulla pénzzel. Zsebpénzt küldtek időnként. Mikor elkezdtem a suli mellett dolgozni, akkor már én fizettem kolit. Mikor elkezdtem rendesen dolgozni költöztem albérletbe szintén nulla félretett pénzzel, ahol azóta is vagyok. Mióta dolgozom fizetek lakástakarékot és annyi a "félretett pénz". A maradék pénz fizetésig el is megy mindenre.
2019. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18 évesen kollégiumba, egyetem miatt. Volt pár tízezer ballagási pénzem, kábé ennyi.
2019. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
22 évesen albérletbe F
2019. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Metionin ***** válasza:
Koliba egyetem miatt 19 évesen. Volt 40 ezer forintom amit addig titokban dugdostam otthon meg egy utazótáskányi ruhám. Szerencsére már az első hónapban tudtam munkát szerezni de az éppen arra volt elég, hogy fizessem a kolit és a kajámat.
2019. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

21 evesen, sajat kertes haz, videken.

Kulfoldon meloztam durvan sporolva, igy nem kellett hitel.

Felretett penzem nem sok volt, de kerult itthon jol fizeto melo.

En mielott valaki kitalalja hogy ez nem letezik, de igen, a 2000-es evekben siman el tudtal koltozni.

2019. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26 évesen saját házba idén, eddig egyedül
2019. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Sunshinedoll ***** válasza:
67%
15 éves koromtól kollégista voltam, de hétvégente/kéthetente hazajártam, aztán 19 éves koromtól albérletbe ismerősökkel, aztán 23 évesen albérletbe egyedül. Gimiben és egyetem alatt nem volt félretett pénzem a költözéshez, otthonról kaptam támogatást, illetve tanulmányi ösztöndíjat aztán, amikor pedig egyedül költöztem, akkor volt olyan 150-200k körüli pénzem.
2019. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
36%

Eddig még nem költöztem el, szerintem nem is fogok mert kényelmesen el férünk,nincs kedvem éveken keresztül azért dolgozni hogy össze kaparjak egy rakat pénzt arra hogy vegyek valamit,arra sincs kedvem hogy havi szinten ki dobáljak egy rakat pénzt az albérletre.

Mivel szeretnék majd új emberekkel megismerkedni az ország másik feléből és külföldön is ezért lehetséges hogy rá fogom magamat szánni arra hogy másokkal lakjak kb 2-3 év múlva.

Jobb szeretek itt élni a faluban ahol csend és nyugalom van, na és persze gyönyörű a természet is, voltam már városba elég sok helyen volt ahol több időt is el töltöttem de 1-2 évnél többet nem tudnák élni a betondzsungelben, ha esetleg szeretném hogy egy kicsit pörgős legyen az életem akkor fogom magamat és el megyek a városba, de szerencsére volt lehetőségem több helyen is járni és rá ébredni arra hogy a betondzsungelben nem olyan hű de jó az élet, maximum annak akinek nagyon nagy szerencséje van vagy esetleg sokat tanult ők azok akik jól tudnak keresni, bár hiába keres az ember jól ha nem tud boldog lenni csak egyedül van és hajt azért hogy meg tudja magának venni a különböző haszon tárgyakat amivel csak egy ideig óráig vagy boldog aztán lehet ki dobni mert meg is untad,bocs az offért.

21F

2019. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19 évesen albérletbe, lakótársakkal, kb 1.5 millióm volt
2019. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
25 évesen a vőlegényemmel saját lakásba ami a szüleim vettek nekem. Nem nagyon volt félretett pénzem mert minden a felújításra ment el.
2019. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!