Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pesten vannak megfizethető...

Pesten vannak megfizethető albérletek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Csak fiatal, egyedülálló lányoknak.
2019. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Most éppen úgy vettem észre,hogy kicsit lejjebb mentek a bérleti díjak.

Igazából most lenne èrdemes albérletet kivenni;én is tervezem,hogy a jelenlegiből,ahol közel 120 ezret fizetek,átköltözök egy 70-80 ezer körülibe.

2019. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Kinek mi a megfizethető. Normális, igényes mondjuk másfél szobás 100 alatt nem igen lesz, szerencse kell hozzá. Amikor albis voltam kitudtam fogni: Volt egy hirdetés, amit pont akkor raktak föl, mikor néztem, szép albi, korrekt áron, egy pár hirdette akik külföldön éltek eleve és nem ezen akartak meggazdagodni. Esélyesebb, ha több emberrel, pl. haverokkal költözöl össze, ha rólad van szó.
2019. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akad, de nehéz kifogni. Inkább ismerősökön keresztül lehet. Én pl 120-ért lakom egy olyan belvárosi lakásban, amit 180-ért hirdethetnének, de ismerőstől vettem ki. Tudom, így is drága, de sajnos ezek a jelenlegi árak.
2019. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ a bérleti díj magassága: hely, közlekedés, környék, a szoba (lakás) felszereltsége, állapota stb. Keresgélj az interneten, nézd meg és dönts!
2020. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!