Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Azoknak akik külföldön laknak/...

Azoknak akik külföldön laknak/tok nem hiányzik Magyarország?

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Mi kellene hoyg hiányozzon?
2020. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiányzott Magyarország. Csak a barátaim.
2020. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
a barátaim hiányoznak, anyu hiányzik, az öcsém hiányzik, de ha tehetem, inkább küldök nekik pénzt a jegyekre, hogy látogassanak meg, minthogy én oda visszamenjek (azzal együtt, hogy amíg a nagymama és a nagypapa él muszáj leszek, ők már nem alkalmasak arra a hosszú útra, de az is egy lidércnyomás, a keleti, aztán a nyugati, azok az özönvíz előtti szerelvények, a bunkók, az agresszív kis ellenőrök meg egyéb szerencsétlenek, a taxis/koldus hiénák... általában megérkezem a családi házba, bezárkózok, és már csak akkor megyek ki, ha utazom haza...)
2020. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 subrette ***** válasza:
73%
Sokszor hazajárunk, így nem hiányzik. Közel vagyunk, nem nagy ügy hazajönni, sem a rokonoknak, barátainknak minket meglátogatni.
2020. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem. A barátaim hiányoznak, más nem. Itt is van magyar bolt, szóval ha hazai ízekre vágyom, megtehetem, él itt magyar barátnőm, szóval ha magyar szóra vágyom, van kivel beszélgetnem. Egyébként is 3 óra repülőútrí vagyok, nem nagy kunszt hazajutni. Sose értettem a honvágy fogalmát, nekem az az otthonom, ahol épp élek és sose volt gondom a beilleszkedéssel. Éltem már olyan országban, ahol nagyon rosszul éreztem magam, de akkor se vágytam vissza Magyarországra, sose tartottam opciónak a visszaköltözést.
2020. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Relatívan gyakran járok Magyarországra, de csakis a szüleim miatt. Nem is feltétlen a politikai szitu miatt, egyszerűen jobban érzem magam Dániában, vagy az úton
2020. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem igazan hianyzik.

Nem volt normalis munkam, sokkal tobb szemet emberrel talalkoztam ott mint itt kint. Sok az irigy.

Ugyan azt dolgozom itt mint Magyarorszagon de itt rendesen be vagyok jelentve, 2 autom van, egyedul dolgozok magamra es a felesegemre, mindent ki tudok fizetni.

Magyarorszagon szulokkel eltem, nem volt penzem arra hogy kulon koltozzek es igy is 1 evig gyujtottem egy oreg autora. Ez hianyozzon?

Nem volt parom, az osszes lany elutasitott es ugy alakult hogy kulfoldon talaltam meg a parom.

Olyan allasaim voltak hogy 4 oraba bejelentettek de teljes allasban dolgoztam.

Csalad, baratok hianyoznak meg az etelek de mas nem.

2020. jan. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A másik országot is meg lehet szokni annyira, hogy már az a furcsa ha hazamegy az ember. Mert ha már életvitelszerűen vagy valahol és csak szabadságra jársz haza ez sokszor megtörténik. Megszokod a helyi ízeket, hozzászoksz a helyi kultúrához stb. Én jól viseltem a változást, pont ezért nekem is csak emberek hiányoznak.
2020. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem hiányzik.

A város, a táj, a meleg nyarak, a régi ismerősök.

2021. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogyha nem budapesti lennek, nem hianyozna. De Budapest egy szerelem. Foleg, hogy szuletesem ota a lakasbol kilepve, iskolaba, munkaba menet egybol lattam a hegyeket, templomtornyokat. Ezt nem lehet elengedni.

A magyar mentalitas, az emberek, a magyar elelmiszerek, ezek egyaltalan nem hianyoznak.

De a Duna-part, a budai utcak, hazak igen. Viszont mikor hazalatogatok, felfordul a gyomrom attol, amit latok.

Nem tudnek nagyon jomodukent otthon elni. Jobban ereznem magam atlagemberkent mashol.

Rosszabb, mint a honvagy, mert ez a szeretett szulovaros megsem letezik, el van atkozva.

2021. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!