Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd több autóval a...

A szomszéd több autóval a magán házam elé parkol, a saját háza előtt van hely, én hivatalosan ezt hol jelezhetem ha a kérésből nem értenek?

Figyelt kérdés
Adott egy sarok telek 2 házzal,felosztott kerítéssel elválasztott külön telekkel. Mi az utca belseje felé vagyunk a szomszéd van a sarkon neki 2 utcára is van parkolási lehetősége. A szomszéd az egyik utcán parkol de van nála albérlő és az állandóan a mi házunk elé áll. Nem 1 hanem 2-3 autóval úgy,hogy előttük van hely. A nap minden szakában jönnek mennek,egy csürhe hangos banda. Éjjel ,,ülnek,, az autóban és búgatják a motort,néha kiszállnak elszívni egy cigit és ülnek vissza. Mivel a mi hálószobánk pont az utca felé van az alvásunkat is zavarja mert zúg,remeg az ablak amíg megy a kocsi motorja. Egyszer a rendőrség már csengetett is nálunk mert volt,hogy körözött személy autója parkolt előttünk. Annak nem tudom mi lett a vége,nem értesítettek...Hivatalosan hogyan tudom jelezni,megtiltani,hogy ne álljanak elénk ? Mivel esővíz árok is van ezért ahogy hosszában áll a füvön a kocsi fele az úttesten van...Ezt így lehet ? Nem zavarja a biztonságos közlekedést ? Minap a bejárati kapunk elé állt a járólapra...Babakocsival nem fértem ki a kapun...Nagyon idegesítő főleg,hogy nekünk autónk sincs és mégis itt van állandóan 1-2-3 a ház előtt ráadásul nem ugyanazok az autók hetente újabb és újabb csak az ember ugyanaz...Már valami lopás bizniszre is gondoltam,hogy itt pihentetik a kocsit vagy ki tudja...Kietlen vidéki utca vagyunk...
2020. jan. 20. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A házad előtti rész közterület. Ha olyan közel áll, hogy a gyalogos kijárást akadályozza, akkor rendőri intézkedést kell kérni.
2020. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
szórd fel jancsiszeggel a házatok előtt... :)))
2020. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Ültess oda fákat bokrokat ha nincs kocsid.


De amugy van olyam fémszerkezet amivel le lehet zàrni parkolokat

[link]

2020. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
67%

Itt a megoldás:


[link]

2020. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
ha ezekilyen alvilági figurák, akiknél körözik a vendégeket, akkor én a helyedben inkább hozzászoknék. Ha elkezdesz kekeckedni velük, és rájuk küldöd a rendőrséget, utána jó sséllyel meg fogják torolni. Akkor máár nem azért nem fogsz tudni aludni, mert járatják a motort, hanem mert várod, hogy mikor küldik rád a verőlegény ismerősüket egy kis agyabugyára...
2020. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vegyél 30ezerért egy forgalomból kivont autót és rakasd le a házatok/kaputok elé. Ennyi!

Mondjuk egy ilyet:

[link]


De kereshetsz a településetek közelében is,itt:

[link]

2020. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Szereltess fel parkolásgátlot.
2020. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#7

Közterületre nem szereltet fel semmit!

2020. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Engedéllyel lehet! Nem olyan nagy szám elintézni.
2020. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy nálatok hogy van, de nálunk hajjajjj :D a sarki ház ugye, hát mi meg mellette. Az ő kapuja a főút felé van, de az mivel forgalmas, minden kocsijukat ideteszik elénk. Annyira, hogy a mi szomszédunk másik oldalon halott, ott is elfoglalják arról az utcáról :D van itt minden, szélvédő betörés, visszapillantó szaggatás, beülünk nyáron a kocsiba beszélgetni a mi hálószobaablakunk alá este 11-ig beszélgetni letekert ablaknál … kivel veszekedjek? Amint elmegyünk boltba, már nincs hely a házunk előtt. Olyan szorosan kiáll a sarokig, hogy balesetveszélyes, mert ha a másik sávba állsz, bármikor rádkanyarodhat egy másik autó :D szégyen, de nem csak ez. Itt a kisvárosban lassan minden útkereszteződés beláthatatlan, mert úgy odaáll a "parasztbunkója", hogy azt se látod jön-e egyáltalán valami, és találomra kifaralsz … Szégyenek az emberek, és nem gondolnak másra, még azokra sem, akikkel jóban kellene lenniük (szomszéd, munkatárs,család). Remélem megoldódik a helyzeted, nem tudok mit javasolni, mert a harag haragot szül, de ezek szép szóból nem értenek. Névtelen bejelentés már nincs, mert nincs titkos telefonszám, és úgyis tudják, hogy csak téged zavarnak. Kitartás!!!
2020. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!