Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ózdon melyik részen érdemes...

Ózdon melyik részen érdemes lakást/házat venni?

Figyelt kérdés

Ózdi vagy Ózd környéki emberek tapasztalatait véleményét szívesen fogadnám,hol vegyek lakást házat.

A sehol válasz nem opció, erre van pénzem és inkább ezt vállalom,mint egy főbérlő zsebét tömni.



2020. jan. 21. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Pedig az a válasz ami nem opció...
2020. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Házat:Ráctag hegyen vagy a Lechner Ödön úton,de inkább Lechner.
2020. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Tudod van az a mondás, hogy ózdi vagy, sintér vagy.


Nem véletlenül

2020. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a Monika show és hasonló a mérvadó,kérlek csak aki tud segíteni.
2020. jan. 21. 18:37
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Hiába erőlteted h mondjunk neked egy olyan utcát ami jó,ha nincs.Mit gondolsz miért olyan alacsonyak ózdon az árak?Azért mert szabadulna tőle mindenki...
2020. jan. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Ózd még mindig cigóváros, ha nem hiszed, menj végig rajta, de ne csak a főúton.
2020. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
"Ózdi vagy,és sinter vagy" - Botos Ági 2006 Maunika show
2020. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Üdv., ha idő közben vettél ott házat, kérlek írd meg merre, mert én is nézek, és akkor legalább lenne már egy megbízható szomszédom :) Illetve esetleg azóta saját tapasztalat?
2020. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
86%

Szia!


Lakást szerintem az Újváros téren jó venni, kicsit drágább, mint a többi helyen, de gondolj arra, hogy ha később eladnád, te is drágábban fogod, elég hamar megveszik egyébként ott, tapasztalat.


Igazából lakást venni nem olyan kockázatos, mint házat szerintem, így lakást más helyeken is érdemes lehet nézni, de a legjobb az Újváros tér.


Ha házat szeretnél, Szentsimon fele eső rész jó választás, Bolyki főút például.


Másik opció, hogy a Tó feletti részen veszel házat, Baranyai, Gömöri, Március 15 út, szerintem ezek talán a legjobbak, én ott laknék a legszívesebben, ha választanom kellene, én egyébként Ózd mellett lakom.


Nagyon sok környék van Ózdon, ahol én nem vennék, nem írom le mert nem akarok megbántani senkit, szóval inkább csak a jókat írtam le. Remélem segített picit!

2020. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ez attól is függ milyen ingatlant szeretnél venni, családi ház/Panel lakás?

Családi ház Ózdon,Csépány, Szenna barátságos jó emberek laknak ott, tanárok,Orvosok, stb.. és jó árban is..

Ha panelt szeretnél akkor Újváros tér, Táncsics telep,Bolyok.. sok sikert, Romák mindenhol vannak! És csak annyit mondok néha 1- Roma ember többet ér mind 10- magyar! Pedig Erdélyi születésű Magyar vagyok!

2020. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!