Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyi esélye van egy 50 évet...

Mennyi esélye van egy 50 évet betöltött, de makkegészséges embernek beilleszkednie az angol életvitelbe? Mennyi az esélye, hogy ha kiképzése is van, komolyan veszik?

Figyelt kérdés
Angolul folyékonyan beszélek,és éveket éltem Svédbe....

2020. jan. 27. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Svédbe? Az mi? Már csak magyarul kell megtanulnod ha angolul folyékonyan tudsz...

Ez nem esély kérdése, hanem egyén kérdése. Még csak nem is kortól függ. Van aki huszonévesen se tud beilleszkedni nem csak külföldön, hanem Magyarországon se, van aki meg 50 évesen is könnyedén be tud illeszkedni bárhol.

50 évesen már illene ismerned magadat annyira, hogy tudd a váalszt. Pláne ha éveket éltél Svédbe...

2020. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hátrább az agarakkal, barátom. Svédbe főiskolai képzésem van, négy nyelven beszélek folyékonyan. És nem a te tanácsodra vagyok kíváncsi.
2020. jan. 27. 22:38
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Svédbe... főiskolai képzésed... 4 nyelven... persze, pont ez látszik a kérdésedből és a helyesírásodból :)

Egyébként nem írtad, hogy nem az én tanácsomra agy kíváncsi, honnan tudhattam volna? :)

2020. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nézd, frusztrált barátom, ez a kérdés nem neked, nem a korosztályodnak és intellektusodnak volt feltéve. A kérdés olyan embereknek szólt, akik éltek már pár évet külföldön, és tapasztaltak már egyet és mást. Amit te itt próbálsz, az egy próbálkozás egy olyan dologba beleszólni, amihez sem inged, sem gatyád...de tisztelem a próbálkozást :)
2020. jan. 27. 23:21
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Én éltem kint, most már kíváncsi vagyok milyen válaszok érkeznek, mert én nem értem a kérdés felét vagy egészet.
2020. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na, akkor pontosítok: - 10 évet éltem Svédo.-ban, hazajöttem, most viszont van egy ajánlatom Angliában. Viszont nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy amint Magyaro.-on is, nyugaton is "leírják" az 50 éven felülieket. A kérdés pedig pontosan erre a dologra vonatkozik.
2020. jan. 28. 00:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy teljesen más kultúrában kellene beilleszkedni, mind amit eddig tapasztaltam. Akik éltek Svédo.-ban, elmondhatják, hogy nem hazudok. Anglia viszont egy totál más világ, és többet akarok tudni róla, mielőtt elfogadom az ajánlatot.
2020. jan. 28. 00:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb laknék egy kanálisban, mint Angliában, de az ötven pluszosdi már évek óta egyre kevésbé releváns, vettem fel nem olyan régen 62 éves nőt egy 30-as átlagot el nem érő csapatba és tök okén helyt állt.
2020. jan. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

A nagyképűség nem korosztály kérdése. :)

Azt tanácsolom ne próbálkozz, nem fog menni ekkora arccal!

2020. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2020. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!