Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érdemes Miskolcról Pècsre...

Érdemes Miskolcról Pècsre költözni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Hát, ausztria, szlovénia közelebb lesz...
2020. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Érdemes! Sokkal jobb a klima!
2020. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Baranya megye legdélebbi részére érdemes és ott termelhetsz narancsot.
2020. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gublug ***** válasza:

Érdemes. Attól függ mi a célod.

Miskolc eléggé ipar város... Pécs meg kultúrális...

2020. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Amit az első írt. Közelebb lesz a szabadkai piac is 😂


Viccet félretéve, dél egy lepukkant nyomor. Pécs könnyűipari város, beígérve VW gyár meg egyéb német beruházások, gyakorlatilag semmi nem történt. Van egy-két gyógyszergyár ami talán húzza a várost.

Annyira kulturális város bhaszod, hogy a mai napig nem sikerül felújítaniuk épületeket, a város szégyene a volt fürdő, és az alapjaiban ott hagyott épületkezdemény, amiből állnak ki a vasak, a régi laktanyával sem sikerült vmit kezdeni, a pláza környéke lepukkant, a vásárt szétcseszték (na az oda vezető mellékútak és csodálatosak). Közbiztonság? Tele van romával, 1-2 középiskola elgettósodott. Este, ha főtéren kívül van dolgod, ne nagyon járkálj... A buszpályaudvar és vasútállomás környéke is siralmas, ahogy kinéz. Anno, még voltak fejlesztések, de most kb. semmi. Viszont összelehet hasonlítani más kulturális városokkal, mint pl. Veszprém, ahol ezerrel nyomatják a felújításokat. Mondjuk igaz, hogy ez a második legdrágább vidéki város Debrecen után albérletileg.


Tettye szép, max arra a környékre érdemes menni.


Olvastam már itt, hogy valaki így jellemezte: „Pécs dél Miskolca”.


Ha tehetném, én egész delet kihagynám. Szép vidék. Ha csak szimpla beosztott vagy, vagy munkás ember, akkor nagyon nem éri meg.

2020. márc. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Össze sem lehet hasonlítani.Miskolc Hungary leg....bb városa. Pécs beautiful !
2020. márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes.

Pécs sokkal szebb jövőképet rejteget, élhető város.

2020. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csalódás volt Pécs tényleg megállt ott az idő úgy 1997 körül, azóta meg semmi, a Herendi shop-on voltam leginkább kiakadva, az a környezet amiben van, meg az a sok suttyó tájszólással ordibálva az T. áruházba.

Munkabérek is jóval alacsonyabbak, mert átjár a szerb aztán az dolgozik 50 ezerért is, úgyhogy az kell! Hát látszik is...

2020. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miskolcról bárhová érdemes.

Egyébként Pécs jó hely, soha nem tapasztaltam ott semmi rosszat.

2020. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!