Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért zárnak be a boltok a...

Miért zárnak be a boltok a lakóhelyemen?

Figyelt kérdés
gumis, kötőelem szaküzlet, barkácsbolt, stb. Egy csomó bezárt, teljesen pedig most ezek mondhatni keresett helyek, akkor miért zárnak be? A többi bolt pedig szarrá keresi magát amelyik nyitva maradt. A vírus miatt pedig lehet tenni óvintékedéseket...
2020. márc. 26. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Te nyitvatartanál, ha boltos lennél, és naponta 2 vevő jönne...??

Egyszerűen nem éri meg.

2020. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Például nem tudja az árukészletét frissíteni, mert a hozzá köthető gyárak is állnak (a gyáraknak szintén nincs alapanyag beszállító vagy késztermék kiszállító, vagy eleve nem termel mert a munkaerő otthon van), vagy a beszállítói rendszer akadozik, mert a kamionok sem mennek. Tudna a bolt a saját raktárkészletéből is gazdálkodni, csak ugyanúgy a munkaerő nincs jelen, rendeletben kötelezve van eleve a rövidebb nyitvatartásra, de forgalma eleve nincs, mert az emberek nem járnak most oda és mondjuk 90%-ot esett a forgalma ami miatt nem éri meg nyitva lennie.
2020. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de pont hogy pörögnek a barkácsboltok mert mindenki szabadságon van, jön a tavasz és felújít mindenki
2020. márc. 26. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam, hogy sok mindent csinálhatnánk, remélem kapunk hozzá dolgokat.
2020. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Azután mit csinál a sok bevétellel, ha belehal a vírusba??

Te is MARADJ OTTHON!

2020. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3:

Ó, persze, ahogy azt a Móricka elképzeli...

2020. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is zárva van szinte minden, gondolom nem éri meg nekik, mert az utcán 1-1 ember lézeng, nincs vevő, de azért a rezsit fizetni kell. Olyan boltot is láttam, ami nyitva van, de csak a fele világítás van felkapcsolva. (H und M)Szerintem felújítani sem sokan fognak, mert rengetegen fogják elveszíteni a munkájukat átmenetileg vagy végleg.
2020. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!