Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne tenni? Alsó szomszéd.

Mit lehetne tenni? Alsó szomszéd.

Figyelt kérdés
4 emeletes társasházban élünk. Olyan rosszul van kivitelezve, hogy nekünk konkrétan 1 normális ablakunk van ami egy erkély ablak, de erkély nincs hozzá. Viszont az alattunk lakónak van erkély. Folyamatos csatározás van mivel ő oda tereget, ott vannak a cuccai és szerinte miattunk lesz szőrös, koszos a ruha. Igen mielőtt beteszem a mosógépbe a ruhát kirazom. Mivel ez az 1 ablakunk van ezért itt. Kutya miatt muszáj kirazni a ruhát mert tönkremegy a mosógép... Patt helyzet.

2020. ápr. 4. 15:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom mit akarsz elérni a rázogatással, azonkívül, hogy összebarmolod a szomszédod kiteregetett ruháit, mert a szőr nagyja nem jön le a rázogatással!

Jó is lenne, ha ennyivel meg lehetne oldani, mert akkor kutyatulajdonosként kevesebb gondom lenne.

Szőrgondokra valóban jó a szárítógép.

2020. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A cuccai este is ott vannak és zavarja, ha szőrös.

Persze, hogy az a cél, hogy kimenjen az ablakon, de konkrétan nem lógatom az erkélye felé hanem bent marad végig a ruha ezért hivatalosan csinálhatom.

2020. ápr. 4. 15:43
 13/21 anonim ***** válasza:
96%

és mi lenne, ha nem nyitnád ki azt a k rva ablakot amíg kirázod, hanem becsuknád, kiráznád, felporszívóznál, és újra kinyitnád?

nálunk is ilyen volt a felső szomszéd mint te, állandóan ránkrázta az összes mocskát, aztán egyszer meguntam, gyűjtögettem egy hétig, majd beborítottam az autójába a lehúzott ablakon át (zárt udvarban parkolt)

vette az adást, megtanult úgy viselkedni, mint aki már kijött a barlangól.

2020. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%
Én nem hivatalosan felmennék hozzád és pofonok kiséretében megetetném a veled a kutyád szőrét :)
2020. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hat talán az lenne a legjobb ha velem vagy valakivel a házból tetlegességig menne a dolog. Akkor nem csak egy kis pénzbírságot kapna
2020. ápr. 4. 15:56
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is van kutyám, középhosszú szőrű, de nem szőrözök az ablaknál. Van mosógépbe szőrgyűjtő (a hajam is hullik, olyan lesz a ruhám, mégse megy tönkre a mosógép). Fésüld ki a kutyát rendesen, most amúgy is időszerű. Van erre fésű, kesztyű, aljszőrkefe... stb. Én tavaly tavasszal egy második kutyát fésültem ki az enyémből. Vittem a madaraknak a szabadba, mert ők meg hőszigetelik vele a fészket költési időszakban.
2020. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
szarni leviszed a kutyát vagy azt is az ablakon rázod ki , és igen mindenki bunkó csak te nem és ez így van jól hercegnő
2020. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17%

Panelba mi a frászért tartotok kutyát városiak...mondjátok már el nekem ?

Semmi élettere nincsen hiába nagy a ház...

Most jöhet a lepontozás!


Hogy a kérdéshez is hozzászóljak a kérdező is kretén de az alsó szomszéd is.

Verekedjetek össze az lesz a legjobb.

2020. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Tán karban kéne tartani a kutyát meg a szőrét is, nem a szomszéd mosott ruháit szétbæszni
2020. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az milyen lakás hogy csak egy ablak van?
2020. ápr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!