Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Furán kért kölcsön a szomszéd,...

Furán kért kölcsön a szomszéd, mit illene válaszolni?

Figyelt kérdés

3eve Ausztriaban elek, van egy garzon panelom pesten,uresen all,ha van szabim vagy csak haza ugrok hetvegen szeretek ott lenni, szomszedommal nem sokat beszeltem hisz panel zart ajtok mindig.

Ma jott egy engedelykeres tole fbn, kolcson kert es azt is vazolta, hogy ha nincs penzem szivesen kiadna a lakasom es felugyelne nemi dijert cserebe meg amugy is ezt illene ilyen virus idoben meg en fiatal vagyok ezt felugyelni es kezelni kulfoldrol.


Na most ugy erzem egy ilyen iras utan van felni valom, hisec ajtom van de ez nagyon fura volt, ezek utan,hogy koszonjek neki?

Sot mit irjak vissza?



#furcsa #kovetelozo
2020. ápr. 10. 16:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

35-40eves, egyedul el, van egy cicaja, vekony de sorhasu picit, kezdodo kopaszodasa van a forgonal, 178-180cm magas, 70-75kg.

A Bkk-nal dolgozik, hogy mit nem tudom.

2020. ápr. 11. 12:14
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól veszem ki,nő vagy... ő meg egyedül él és ilyeneket írogat neked?


Rácsot szereltess fel,és legyen a jagallóság(rendőrök)gyorshívón,mert ez már nem vicc.

2020. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"köszönöm, de nem szeretném kiadni a lakásom"


így nem kell különféle indokokat kitalálni

2020. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Udvariasan válaszolsz, hogy nem. És leírod neki, hogy, "illene ilyen vírusidőben a nyerészkedést mellőznie".


A szándék nemes, kiadni a lakást pl. egészségügyben dolgozók részére, de ezt INGYEN teszik (legalábbis ami fb-on jött velem szemben önfényező lájkvadász posztokban ott így írták) és ezért ha ő pénzt kér tőled, hogy ezt felügyelje... fasság.

2020. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hàt ezzel nekem csak az ugrana be, hogy ö maga gondolkodik ilyenen, hogy siman kirabolhatna ha akarna ugy se vagyok otthon. Es ehhez joforman kulcsot is kér. Meg penzt. Kb mint régen amikor diszkotulajokat kerestek fel védelmi pénzért hogy ha nem fizet a tulaj fel is gyujtjàk a helyet.

Ez külön szakàg amivel probàlkozik.

2020. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ajtozàr a minimum.
2020. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem a jószándék vezérelte, a magyarok leleményessége ez.Más tulajdonából pénzt csinálni.

Szerintem jó válasz volt a joghallgatós ismerősőddel való negfélelmités. Legalább tudja, hogy van kapcsolatrendszered.

2020. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!