Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek gond, hogy nálunk...

Weronyca69 kérdése:

Szerintetek gond, hogy nálunk a lakóparkban rengeteg gyerek játszik együtt, most a járvány idején? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 11. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Gond, és tilos is, jelentsd be.
2020. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

-Pont a gyerekek a vírushordozók.

-A szüleik idióták.

-A nagyszülők, meg azok akik megszívják.

2020. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

amelyik idős, felnőtt nem hagyja el a lakását, nem kell mitől tartania. amelyik felnőtt meg elhagyja (munka, bevásárlás, posta, stb.), neki éppannyi esélye van mástól elkapni a vírust, mint a gyerekektől.


én megértem minden felnőtt aggodalmát, de 14-20 évesen én se maradtam volna otthon, akármilyen tiltás lett volna, mert a barátaimmal való találkozást fontosabbnak tartottam volna. most már én is másképp látom.

esetleg az ugyanabban a házban lakó gyerekeket lehetne megadott időpontokban összeengedni, de ez sem garancia arra, hogy ne fertőződjenek meg. ez a helyzet mindenkinek nehéz, gyereknek és felnőttnek egyaránt.

2020. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Vajon miért is zárták be az óvodákat, iskolákat?

Vajon miért lettek lezárva a játszóterek?

A lakóparki fiatal szülők is úgy gondolják, nekik nem fog ártani a vírus, mert nem öregek. Pontosan olyan felelőtlenek, mint akik a Balatonon, a Velencei tavon, stb korzóztak.

2020. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond, - majd nektek lesz az.
2020. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményket.Mit csináljak? Ti mit tennétek?
2020. ápr. 12. 11:46
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Hogyhogy mit?

Pont erre van a rendőrség!

Hívd ki őket, ha újra ezt látod.

Ne kockáztassad a saját és a családod életét pár idióta miatt.

2020. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

"Vagy csak a média hisztijét nem nyelik be! Es jól teszik. Hangyából lett elefánt csinálva."


Te normális vagy??! Elképesztő, hogy ilyen félelmetesen buta emberek léteznek. Több, mint 1,7 millió fertőzött van és 100 ezernél is többen meghaltak már, de hát ez csak egy kis "semmiség", nincs itt gond. 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Pont az ilyen sötét emberek miatt tartunk itt jelenleg! Sokkal, de sokkal előbb kellettek volna a mára már elrendelt korlátozások, sőt! A teljes kijárási tilalmat kellett volna már rég bevezetni, a kb semmit nem érő korlátozások helyett. Hisz a sok tudatlan azt hiszi csak az idősek vannak veszélyek, senki más nem. Épp csak azt nem fogják fel, hogy, egyrészt ez nem igaz, másrészt BÁRKI lehet vírushordózó, de tojnak rá. Nem véletlen vannak bezárva a sulik, ovik stb-k. Erre mit csinál a felelőtlen szülő, kihajtja a kölkét a többi közé, hogy addig se neki kelljen szórakoztatnia. Felháborító.

Kérdező, a helyedben rájuk hívnám gondolkodás nélkül a rendőrséget, ugyanis ÓRIÁSI felelőtlenség, amit művelnek a kedves szülők, más emberek életével játszadoznak, nonszensz. Az ilyet mind meg kéne bíróságolni több százezerre, hátha akkor észbekapnának.

2020. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Igen, gond. Az ilyen idióták miatt fog ez az egész tovább tartani (idióták alatt természetesen a szüleiket értem, nem a gyerekekeket). Szerintem ilyen esetben nem szemétség jelenteni.
2020. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem gond! Egyáltalán nem.
2020. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!