Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ciki lenne ha 24 évesen egy...

Ciki lenne ha 24 évesen egy szakitas után anyukámmal élnék együtt?

Figyelt kérdés
arra gondoltam hogy ott jobb lehetöseg lenne mindkettönknek mert városba költöznénk és könnyebb lenne fenntartani az Albit mert ketten fizetnénk. van itt olyan aki a szüleivel él? 24/L
2019. aug. 5. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne szórakozz már, van aki sokkal idősebben is otthon él, mert jelenleg nagyon drága az önálló élet. Ez van. Nincs ezzel gond, persze törekedni kell az önálló életre.
2019. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az utóbbi 4 évben nem laktam otthon.
2019. aug. 5. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki.
2019. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ramos ökle ***** válasza:
79%
Nem ciki, csak majd mindig el kell menned moziba, ha anyukád pasizni akar. :D
2019. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
anyukám már idös és nem pasizik:)
2019. aug. 5. 15:32
 6/8 Ramos ökle ***** válasza:
68%

Nyilván vicc volt, bár annyira mégsem. :D

Viszont, ha nincs is igénye ilyesmire, akkor hozzád mennyire fog ragaszkodni? Mondjuk ha már családot akarsz. Persze te ismered, de gondolom nem örökké fogtok együtt élni.

2019. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja hát ha akad olyan akad férj jelölt akkor elköltözök és akkor ö maradhat ott:) abban a lakasban en pedig addigra mar remelem tudok lakast venni vagy kulon megyek a parommal szerintem megérti:)
2019. aug. 5. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Ha anyukád jó fej, és normálisan tudtok együtt élni, akkor miért ne? Pont a napokban olvastam, hogy a többfős háztartások környezetkímélőbbek is, mintha vki csak egyedül lakik :)
2019. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!