Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális az ilyen szomszéd?...

Normális az ilyen szomszéd? Agyára ment a vírus?

Figyelt kérdés

Társasházban lakunk, a bejárati ajtó előtt ugye közös folyosó van, de az nyitott. Van egy korlát, alatta bokrok, növények.

Neki bukóra volt nyitva az ablaka, én kimentem gyorsan kirázni egy plédet. Elkezdett dunnyogni, de csak magában, hogy nem hiszi el, hogy miért kell kirázni bármit is, mikor ott a porszívó, és hogy a porral terjesztem a vírust is.

Annyit mondtam, hogy megbeszélhetjük, ha bármi gondja van, nem kell az ablak mögül morogni, vagy akkor csukja be, ha ennyire retteg a vírustól és lehetőleg máskor se nyissa ki, mert a szellő is beviszi.

Múltkor már egyszer dunnyogott, de akkor nem értettem tisztán mi baja. Most kihallottam mindent, szerintetek normális az ilyen? Szerintem ez már abszurd, nem az ő ablaka alatt ráztam ki azt a rongyot, kb 2-3 méterre voltam tőle.

Mit gondoltok erről?



2020. máj. 1. 16:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Kegyetlen nagy problémák :D Sz___rni le, ha valami baja van majd szól.
2020. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megártott neki a sok otthonülés...
2020. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet. No meg, amelyik kutya ugat, az nem harap. Ha zavar hogy hallod, direkte ne figyelj oda, vagy a ház másik oldalán rázd ki a rongyot.
2020. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem zavar, hogy hallom, csak felfogni nem tudom, hogy ennyire abszurd dolog, hogy juthat valaki eszébe. 🤣

Másik oldalon nem akarom kirázni, mert akkor az alattunk lakó kiteregetett ruháira menne a por, mellesleg akkor is ugyanúgy “bemenne a vírus” a szomszédhoz, mert ott is van ablaka.

2020. máj. 1. 16:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
No igen. Aki zsörtölődni akar, az úgy is talál rá módot! 😃. Ismerjük ezt. Kötvetlen szomszédunk is egy hasonlóan kellemes figura.
2020. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Ne haragudj, de ez annyira kamu szagú...csak provokálni akartál.
2020. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha valaki nem hiszi el, hogy ez megtörtént pár órája, az is csak azt igazolja, hogy a szomszéd a kákán is csomót keres. Sajnos, igaz, nem kamu.
2020. máj. 1. 18:22
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
De amugy miert nem porszivoztad ki? Kirazni olyan kozepkori, proli. Mint a bili tartalmat kionteni. Kirazod, es akkor a por majd lebegjen, fujja be a szel mashoz? Altalanossagban.
2020. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
minden IS terjeszti már
2020. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 pyetro ***** válasza:
100%
Rengetegen vannak ilyenek és hatványozódnak, én a közlekedéssel nem tudom megbékélni, a minap a körforgalomban jött velem szemben egy autó és még neki állt feljebb, tegnap előtt egy nyerges úgy kanyarodott, hogy szinte letolt az útról, két hete pedig majdnem belém jöttek mert annyira siet, de előzni nem akar, szóval nem tudom meddig mennek el az emberek, nagy baj az agybaj...
2020. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!