Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mikor hagyjam abba?

Szerintetek mikor hagyjam abba?

Figyelt kérdés
Még valamikor hetekkel ezelőtt sikerült szereznem egy új gitárt, elektromosat ráadásul. Aznap és a köv. napokon is felcsűrtem a hangerőt, és neki is láttam játszani (egy kis mellékes infó, emeletesben lakom). Aztán eltelt pár nap, a szomszéd kopog, hogy ugyan vegyem má lejjebb a hangerőt, én meg mondtam, hogy én sem szólok, amikor este üvöltteti a híradót, majd rávágtam az ajtót, maxra fölnyomtam a hangerőt, és egész nap játszottam. Másnap megint jött a szomszéd, hogy legközelebb hívja a rendőrséget, erre fogtam az ajtót, azt bevágtam előtte, és neki is láttam játszani. Szerintetek abba kéne hagynom?

#gitár #haragosság #elektronyos #szomszédbá #mácsakazértis
2020. máj. 6. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Most!
2020. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A rendőröknek is nyomd le majd a szolót. Sőt, az albánoknak is a fogdában!
2020. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nincs a csendháborításnak időkorlátja. Mi éneklünk hangosítva, de kertesben és direkt olyan nyílászárókat vettünk, hogy a szomszéd a lehető legkevesebbet hallja belőle. Kb annyit hallhat a kertjében, hogy valami szól nálunk. Még nem szólt.
2020. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha csendesebben játszanál, akkor Téged megütne a guta? Ugye, nem?
2020. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Elektromoshoz tuti, hogy tudsz használni fülest, és akkor problem solved.
2020. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Igazából elég bunkó dolog, mi is elektromos gitároztunk sokat annak idején, még a koliban is, de fejhallgatóval, hogy ne zavarjunk vele másokat. Ha eddig zavart a hangos híradónézés, miért nem szóltál neki?
2020. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha normál hangerővel (minimálisan hangos beszéd szintjén) szólna a hangszóróból a gitár hangja, az miért nem jó?

Nem tudom, nem értem, miért kell szükségképpen konfliktust generálni.

2020. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fejmosást, azt hiszem, jobb lesz, ha mélyen magamba szállok.
2020. máj. 7. 16:42
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Engem speciel iszonyúan nem zavarna. Imádom a gitár hangját úgy ahogy van. Ha valaki tök béna, és gyakorol, az is tetszik. De hát nem én vagyok a szomszédod..
2020. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!