Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasház udvarán, ahol ki...

Társasház udvarán, ahol ki van írva, hogy nem lehet ladbajátéjokat játszani, rászólnátok-e focizó 14-16 évesekre, ha az ablakod alatt játszanának?

Figyelt kérdés
Mert most a sportpályák is zárva vannak.

2020. máj. 6. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Nekem van füled, tudom úgy is csinálni a solgom hogy nem hallom a külvilágot.

Ha ordenáré ordítozással menne a dolog akkor azért szólnék hogy tekerjék lejjebb a szintet.

2020. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, azért ordibálás meg bzmegelés van mellé.
2020. máj. 6. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Nem.

Gyerekek, hagy játszanak.

2020. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem szólnék rá, a közös képviselőnek vagy a jegyzőnek szólnék. Mondjuk ez nálunk azért sarkalatos pont, mert vannak, akik hisztiznek azért is, amit nem tilt az szmsz, ezt viszont igen. Szóval ha valakinek a kölke az én ablakom alatt szórakozhatna, de nekem az anyámat, ha kirakok oda valamit vagy valaki kifekszik oda nyáron, akkor bizisten, hogy felnyomom valahol.
2020. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Kivárnám a vírus végét. Ezek a gyerekek addig sem a telefont nyomkodják meg eszik a Chipset. Legfeljebb csúnya beszéd esetén kiszólni hogy 20 fekvő támasz.
2020. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Engem nem zavarna.

Maximum időnként kiöntenék véletlenül egy-egy vödör vizet...

2020. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Akik nyugodt szívvel rámondták itt hogy nem,azoknak szívesen odaküldenék az ablaka alá vagy 3-4 kosarazó,vagy röplabdázó kölköt.Gyorsan megváltona a véleményük azt garantálom..Mikor a betonon csattan egy kosárlabda,annak bizony jó kis hangja tud lenni.Hosszútávon rohadtul zavaró tud lenni,nagyon behallatszik ha közel vagy és nincs hiper-szuper hangszigetelt ablakod.Az előző lakásunkból pont emiatt költöztünk el,mert egséz hétvégén nyomatták,már tikkelt tőle az ember szeme,egy filmet nem tudtál nézni,vagy ebédelni,pihenni.Más az ha egy hároméves pattogtat egy gumilabdát,de a kosarazás,meg a röplabda tinédzserekkel,az már teljesen más tészta.Mi is szóltunk,hogy legalább délben meg reggel nyolc előtt ne csinálják,de persze hiába..Úgyhogy hiába szólsz,rá se fognak bagózni.Ha viszont csak most csinálják a karantén alatt,akkor egyszer legalább vége lesz,szerencsés vagy.
2020. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A labda pattogó hangja is zavaró meg az ordibálás, de én attól is félek, hogy kivágják vele az ablakot. Meg külön ki van írva, hogy nem lehet.

Azt megjegyezném, hogy van egy magas fémkerítéssel körülkerített kosárpálya, de az valami miatt nem jó focizni.

Amúgy egész délután csinálták, úgy délután négytől este kilencig.

2020. máj. 7. 12:18
 9/10 anonim ***** válasza:

A játszóterek a járvány miatt vannak (voltak) zárva. Ami az ablak alatt történik, az is gyülekezés, ráadásul tilosban.

Forduljatok a közös képviselőhöz. Biztosan tudod a telefonszámát. Intézkedjen! Azért (is) kapja a fizetését.

2020. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont, nem véletlenül vannak zárva pl a játszóterek is, erre ezek összeverődnek egy olyan helyen, ahol eleve nem is lehetne és estig pattogtatják az ember ablaka alatt a labdát. Szólnék nekik, ha haszontalan, akkor mennék a közös képviselőhöz, hogy magyarázza el nekik, mit jelent a kiírás az udvaron illetve mit jelent a jelenlegi helyzetre való tekintettel a "ne csoportosuljunk" kikötés, ha már a szüleik erre nem voltak képesek.🤦🏼‍♀️
2020. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!