Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elköltöznétek egy olyan...

Elköltöznétek egy olyan kisvárosból ahol sok rossz emléketek van?

Figyelt kérdés
Egy 3000 fős kisvárosban élek(36 éves férfi vagyok),értelmiségi család gyermekeként. Én viszont csak egy szakmunkás lettem. Gyermekkoromban mi voltunk az egyik leggazdagabb család,mára a szüleim meghaltak,a feleségem munkanélküli. Elég lenézőek az emberek,meg elég problémás volt a gyerekkorom is. Sokszor gondolkozom rajta,hogy elköltöznék egy idegen helyre,ahol nem ismer senki. Mit gondoltok erről?
2020. máj. 12. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

És hová, és miből költöznétek?


Ti lesztek a "Jöttmentek, melós csávó, meg a dolgatlan csaja."

2020. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Azt gondolom hogy sokszor nagyon jót tesz a költözés. Úgy élmények, új emberek. Új lappal kezdhetsz, és senki nem emlegeti fel a régi nyomasztó dolgokat.
2020. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akárhova min 50km-el arrébb innen,hogy ne sűrün fussunk bele régi ismerősökkel. Hegesztő szakmám van,most van hely mindenhol. Persze én leszek a melós csávó,de azt nem tudják,hogy a szülei tanárok voltak.(nem voltak példaképek mert ölték egymást egész életükben,én ezt láttam kis gyerekkorom óta)
2020. máj. 12. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. El is költöztem végül a fővárosba.
2020. máj. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Körbejárhatod az országot, mert mindig, mindenütt lesznek ilyen vagy olyan rossz emlékek, rossz életszakaszok.

Egyszerűbb lenne, ha nem foglalkoznál az emberekkel, a vélt vagy valós véleményükkel, hanem minden nehézség ellenére normális, tisztességes életet éljetek, akkor nem lesz mit beszélni rólatok!

2020. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 36 éves korára nem sikerült neki megszabadulni a rossz emlélektől ezután se fog menni.

Saját tapasztalatom az, hogy van, hogy kifejezetten jól jön a költözés. Ha visszamegyek azokra a helyekre amik emlékeztetnek a múltamra, rossz érzésem lesz. De másokat is ismerek akik új életet kezdtek, és azt mondják, hogy nem mennének vissza. Ezért mondtam, hogy egyes embereknek pont erre van szükségük.

2020. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a családod jómódú volt, akkor hogy lettél szakmunkás? Amúgy neked kéne erről döntened, ha van pénzed elköltözni, akkor menjél, nagyobb városokban amúgy is többet keresel.
2020. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!