Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kollégiumba nyuszit vinni?

Kollégiumba nyuszit vinni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy törpenyulat és most itthon is vagyok, viszont szeptembertől ismét nem leszek itthon, ha elkezdődik az egyetem. A szüleimnél élek, őket nem zavarná a nyuszi, ha én elmegyek is szívesen gondozzák stb., ez nem lenne probléma. Viszont nem szeretnék azért állatot tartani, hogy utána csak hétvégente lássam. Kollégista szoktam lenni, remélhetőleg a következő évre is sikerül bekerülnöm. A kollégium épületében ugyanakkor nem szabad állatot tartani, sok más kitétel is van, amit eleve kb. minden kollégista megszeg, én is. Pl. nem vihetnénk a szobákba nyomtatót, mikrót, egyéb háztartási elektronikai cikkeket, edző gépeket stb., ennek ellenére tényleg majdnem mindenkinek van, hiszen ezeket használja az ember. Szobaszemle alkalmával sem szól érte soha senki. Ezen logika mentén, akár állatot is vihetnék, ha a szobatársam is beleegyezik. Ti mit gondoltok róla?
2020. máj. 18. 10:15
 1/4 A kérdező kommentje:
A legegyszerűbb nyilván az lenne, ha inkább albérletbe mennék, ahová vihetném a nyuszit is. Viszont őrült összegeket kérnek el egy szobáért is, ami közelében nincsen a kollégium díjának és az állat, gyerek általában nem egy közkedvelt dolog albérlet esetében sem.
2020. máj. 18. 10:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Az általam ismert kollégiumokba nem lehet állatot vinni. A konkrét kollégiumod szabályzatát viszont nyilván te jobban ismered, mint mi, vagy ha nem ismered, te tudsz utána járni.


Ha pedig te magad írod, hogy tilos, akkor mi a kérdés? Hogy megszegd-e a szabályt? NE!

2020. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy nem vinném. Maradjon otthon a szüleidnél, mint írtad, őket nem zavarja, gondoskodnak róla, te pedig láthatod majd, amikor hazamész.


Azért egy állatot az edzőgéppel és mikróval összehasonlítani, nem ugyanaz a szitu.


De nemcsak kollégiumba, ha esetleg albérletbe kerülnél, oda sem engednék a háziállatot.

2020. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kollégiumban szigorúan tilos állatot tartani és nem akarlak elszomorítani, de albérletben sem szokták engedni :(
2020. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!