Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megviccelhetném ezzel a...

Megviccelhetném ezzel a panelban a szomszédokat?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy éjjel elkezdek a kaputelefonnal becsöngetni mindenkihez. Addig nyomom amíg fel nem veszik.

Szerintetek jó vicc lenne?



2020. máj. 18. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
persze ... ha szereted, hogy olyan pofont kapsz a szomszed melos bacsitol, hogy letekeredik a fejed a helyerol
2020. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

A cső csapkodás nem vált be?

Szerintem szaladj egy kört a ház körül pucéran, fényes délben. Azon többen szórakoznának.

2020. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Persze, nagy vödör hideg vízzel várnálak.:)
2020. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es Dehogynem, bevált. Írtam is a kérdés alá. De mást is ki akarok próbálni
2020. máj. 18. 18:32
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Sose értem, hogy a szellemileg visszamaradott egyéneknek miért engednek hozzáférést bármihez is, ha egyértelműen nem tudják kezelni.

Csináld, aztán jó mulatást, amikor 10-20 embertől sokkal durvábban kapod vissza.

Szánalmas az ilyen, inkább fogj egy vaskos könyvet és művelődj egy kicsit.

2020. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ramos ökle ***** válasza:
91%
Vigyáznék a helyedben, volt egy szomszédom, akihez szintén becsöngettek éjjel, de percekig. Nem vette fel, lement, és aki ott állt a kaputelefonnál, annak kiverte 2 fogát. :D Én éjjel mentem haza, csak azt láttam, h egy srác a másikat támogatja, akinek dőlt a vér a szájából. Másnap mondta egy másik szomszéd, h mi volt. :D
2020. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Csakhogy hatos ez maradandó testi sértés és minimum több év börtön jár érte.
2020. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Előtte azért készülj fel fizikálisan arra, hogy dühödt emberek egy csoportja esetleg neki áll kergetni öngyújtókat csattogtatva az egyik, nyitott benzines kannákat lóbálva a másik kezében!
2020. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem kellene, nem jó ötlet.
2020. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ramos ökle ***** válasza:
75%

7-es, miért írod ezt nekem? :D

Meg amúgy, ki kérdezte, h minek számít? Nem látok mások fejébe. Amúgy engem bírt a fazon, igaz, én nem csengettem be hozzá, h idegesítsem. Csinált mást is, de már mind elévült. Szóval nem az én bajom, csak figyelmeztetni akartam az okos kérdezőt, h nem biztos, h egy ilyen dolog úgy sül el, ahogy gondolja. Nem mindenki szereti ezt a fajta viccet.

2020. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!