Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet Magyarországon a...

Hogyan lehet Magyarországon a lehető legolcsóbban lakcímet csináltatni és fenntartani?

Figyelt kérdés

Ugyan itt születtem, de sajnálatos módon úgy alakult az életem, hogy szeretnék egy címet ahova be vagyok jelentve, a leveleim meg vannak, értesítenek róla, és ennyi.


Én olyan családban élek sajnos, ahol nem értesítenek, ha levelem jött, és kibobtják "név egyezés" miatt.


Hogyan lehetséges Magyarországon a legolcsóbban szerezni és fenntartani egy lakcímet, ahová jönnek dolgaim és békén hagyják a leveleimet átvételük után?


Család nem játszik, olyan jók hozzám, hogy menekülök.



2020. máj. 28. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőst, kollégát, barát-barátnőt kell megkérndezni, hogy bejelentkezhetsz-e hozzá. Illetve albérlet. De mindenképpen új lakcím.
2020. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a postafiók cím. Ott összegyűjtik neked a postai küldeményeket és elmész értük, más nem férhet hozzá.
2020. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, ez. Havonta pár ezer Ft.
2020. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor utána járok ennek a Posta fiók dolognak!
2020. máj. 28. 12:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Posta fiók létrehozása addig oké, ameddig van lakhelyed. Értsd, hivatalos levelet 10 napig őriznek meg, sima levelet 30 napig. Ez addig jó buli, amíg az ember itthon van, de ameddig te el vagy a világon bárhol, onnantól kezdve már.
2020. jún. 2. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor nincs mese. Elköltözöl papíron valahová, haverodhoz és oda fog menni.
2020. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!