Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen erdőben vagy erdő...

Milyen erdőben vagy erdő mellett lakni?

Figyelt kérdés
Valaki él ilyen helyen?
2020. máj. 28. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Néha lehet látni őzeket, vaddisznókat és veszett rókákat a ház mögött.
2020. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Erdő mellett nem jó lakni, mert sok fát kell hasogatni.
2020. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában jóval csendesebb, mint a kétlábú szomszédok. Néha nálunk "dúvad gyérítés" van. Olyankor a lövöldözés zavaró (évente egy vagy két alkalom). Némileg hűvösebb van, mintha beépített lenne az utca túloldala. Nekem szinte csak jó tapasztalataim vannak.

Ami nem az: Néhány "egyszerűbb lélek" úgy gondolja, hogy a szemetet csak be kell hajítani az erdőbe. Egyszer éppen az egész utca az erdőben szedte a szemetet, amikor egy kerékpáros bedobott a fejünk felett egy szatyor használt WC papírt...

2020. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, ha állandóan lakik valaki egy házban, akkor is sok-e a pók, de a hétvégi házunk, ami erdő mellett van, na az tele van. Félelmetes, hogy milyen sok elég nagy méretű pók van a teraszon, erkélyen, és a szobákba is bejönnek, igaz, nincs szúnyogháló, bár nem tudom, megállítaná-e őket, nem tudom, hogy szaporodnak, mert zárt ablakokkal is, ha egy-két hétig nem vagyunk ott, akkor is ott vannak. Nekem amúgy nagyon tetszik, hogy erdő mellett vagyunk, nincs szomszéd az erdő felőli oldalon. Szeretem nézni a fákat, hallgatni a madarakat.
2020. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csendes, nyugis. Néha felbukkan 1-1 ozike5.
2020. máj. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek, mindig csend és nyugalom van, néha látni vadnyuszit vagy őzikét is.
2020. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj😍én imàdnàm

bàr az igaz h bekeritenem 2 méteres keritéssel😀mert sötétben összecsinàlnàm magam😁de biztos izgalmas,nyugodt csendes

a tiszta természetnél nincs jobb

2020. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!