Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van olyan rendelet vagy...

Van olyan rendelet vagy bármi, amivel el tudom érni, hogy a szomszédomnak ne legyen kutyája? 67/N

Figyelt kérdés

A szomszédom egy huszonéves lány, akinek van egy németjuhásza. Amióta ideköltözött, mindennap 4-5 körül, miután hazaér, porszívózik. Ez engem idegesít. A liftben már szépen megkértem, többször is, hogy csak söpörjön, ne porszívózzon, de az a fruska azt felelte legutóbb tiszteletlenül, hogy keressek magamnak hobbit, mert rajta élem ki magam. Ez nem igaz. Nekem csak elegem van már a naponta fél órán át tartó zajból + naponta egyszer az a dög ugat, amikor a gazdája megérkezik. Ezt is mondtam már neki, hogy nevelje meg a kutyáját, de erre megint csak tiszteletlenül felelte, hogy én többet ugatok a kutyájánál.


Feljelenthetem csendháborításért vagy van valami törvény, hogy panelban nem élhet egy nagy kutya?


2020. jún. 2. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy ugyanaz a kérdező, aki a minap a fűnyírásért, mert a garázslejáródba való labda-begurulásért kaptad fel a vizet? :-D
2020. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
De bena troll vagy. Meg ehhez sem ertessz
2020. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Semmiféle csendháborítást nem követ el!

És a kutya miatt se pampoghatsz.

2020. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Én vigyáznék egy németjuhásszal, kicsontozza se perc alatt az ilyen vénasszonyokat :D
2020. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Költözz tanyára.
2020. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Nyílván trollkodás de tegyük fel hogy nem:


Szegény lány hogy megverte a sors egy ilyen megkeseredett somszéddal. 4-5 körül teljesen rendben van a porszívózás nem este 11-kor csinálja. A kutya pedig csak örül a gazdájának, akkor is így oda vissza lennél ha egy gyerek sírna vagy visítana?

Tanulj meg alkalmazkodni egy kicsit cmvagy költözz ki a pusztába. Ott senki sem fog zavarni ;)

2020. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Gyenge troll.
2020. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Bárcsak az én szomszim lennél, nincs kutya, de az enyém feljelent már azért is, ha 2 centinél magasabb a fű...
2020. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ügyetlenül trollkodsz, nincs elég emberismereted még ehhez sem.
2020. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Van olyan rendelet vagy bármi, amivel el tudnám érni, hogy a szomszédom ne lehessen kibírhatatlan, mindenbe belepofázó szipirtyó??


(a kutyás lány voltam)


:-DDDD

2020. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!