Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Székesfehérváron tényleg sok...

Székesfehérváron tényleg sok a herbálos?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 18:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:

Tegnap utaztam át Székesfehérváron, én a vasútállomáson láttam 1-2 ilyen személyt.

De elvileg sok helyen megfordulnak székesfehérváron belül, ti találkoztatok már ilyenekkel? Ha igen hol?

Vasútállomás az elég gyakori, mert pestről sokan átjönnek.

2020. jún. 7. 18:43
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén szólva fogalmam sincs milyen jelei vannak annak, hogy valaki herbálos, de sajnos a vasútállomáson és környékén nagyon sok aljadék grasszál.
2020. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. :) Attól, mert valaki csövesnek néz ki, még nem biztos hogy drogos, vagy részeg, mert sikátorokban húzza meg magát egy kis időre, vagy a vasútállomásokon "dekkol". BudaPesten is sok van, de egészen a 15, 20 és idősebb korosztály is már egyre jobban elhagyja ezeket a szokásokat. Mindenki a hétköznapi életben húzza meg magát, járkálnak drogosok az utcán nappal, olyanok is, akikről nem feltételeznéd, hogy az, vagy hogy időszakosan csinálja, használ valamit. Legyen az politikus (nem Borkaira gondolok), orvos, ügyvéd, egy bolti eladó, vagy bármilyen szakmai ágban dolgozó egyszerű hétköznapi magyar ember. Sokan használnak illegálisan füvet, magyarul szívják, de ha csak nem tudod hogy mit kell figyelni egy drogos, füves emberen, illetve nem tudod hogy milyen az illata a fűnek, nem fogod azt mondani, hogy ez már pedig füves.


Persze, mind a mai napig vannak a legalja népek, sajnos magyarok is akik ilyen életszínvonalon mozognak. Országszerte vannak ilyenek, de az egészen világon bárhol megtalálhatóak.

2020. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor még létezett a csujjogtatós nevű oldal, ezekkel volt tele.

Amúgy én rendszerint láttam a Várfal és a Petőfi parkban élőhalottnak tűnő, belőtt fazonokat.

2020. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Az egész ország tele van ezekkel a hitvány koszlidércekkel.
2020. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
7 évet laktam ott. Nem volt szerencsém ilyesmihez.
2020. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!