Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Székesfehérváron melyek a...

Székesfehérváron melyek a no-go zónák? És úgy általánosságban mennyire veszélyes a város?

Figyelt kérdés
Van veszélyes buszjárat?

2019. nov. 11. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A Bermuda háromszög nem egy jó környék...
2019. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én itt élek ezer éve, de nem tudok róla, hogy lenne olyan környék, ahova veszélyes lenne elmenni. Buszjárat meg mitől lenne veszélyes? Éjszaka mondjuk nincs is buszközlekedés. Szerintem elég jó a közbiztonság a városban.
2019. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen hely, igazából a pláza és az autóbusz pályaudvar része ami veszélyes néha a szépen barnult barátainktól. A pláza előtt előfordulnak kissé erőszakos "parfüm"árusok.
2019. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha a vasúttól mész a buszpályaudvar felé, van egy sikátor. Ott szerintem ne vegyél házat, mert tele van fura öregemberekkel, kéregetőkkel, és az egésznek nagyon nyomasztó hangulata van.

Ezen kívül annyit tudok mondani, hogy egyszer színházban voltam, és beszélgettem egy barátommal, elég közel álltunk egymáshoz (kb fél méterre se), de hirtelen a semmiből beállt velem szembe egy zakkant férfi ilyen hitgyülis lapokkal. Nézett rám ilyen ijesztően, gondoltam "jó, akkor veszek, csak takarodjon már", de mutatta, hogy pénzt kérnek érte. Én meg mondtam, hogy "öhm..bocsánat, akkor mégse". Eztán olyan gyorsan eltűnt, hogy a sráccal csak lestünk, merre mehetett (körbenéztünk, sehol se láttuk), aztán nevettünk az ügyön napokig😅

2019. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Kelemen Béla-Hübner-Jankovich bermuda háromszög azaz az észak-palotavárosi gettó. De Szárazrét-Mura utca is ilyen. A váralja sori no-go zónát már felszámolták, a Hosszúséta tér meg be van kamerázva.
2020. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom már lejárt kérdés, de azért itt hagyom hátha valakinek érdekes lehet. A Jankovich Ferenc utcában lakok, és nőként is simán hazamerek jönni egyedül sötétbe, tök nyugis a környék. Amiről az előző beszélt az max. északabbra lehet, arról már én is hallottam, hogy a Hübnerre költözteti az önkormányzat a problémásabb embereket (szociális lakások), de itt 2 utcával lejjebb én az égvilágon semmit sem tapasztalok belőle.
2020. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát de a Jankovichon is sok a grafitlábú, meg a white trash-ek, meg a Kelemen Bélán is. Anno mikor épült az az észak-palotavárosi rész (Kelemen, Jankovich) a városi tanács nem hivatalosan, pont arra a részre költöztette az úgynevezett "problémás elemeket". Akik főként romákból tevődtek össze, de sok volt köztük a mai nyelven fehér proli is. Egy városi legenda szerint, egy tűzfalat is terveztek ami nem épült meg a Patyolat mosodától (aminek most Spar van a helyén), a bőrgyár úton át a mai Horog utcáig, hogy el szeparálják azt a városrészt. De annak az észak-palotavárosi résznek, még a hangulata is olyan nyomasztó. Nem tudnék ott lakni.
2020. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!