Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom kukabúvár....

A szomszédom kukabúvár. Minden étkezését kukából halászott kajával oldja meg. Nekem is folyton ilyet hoz ajándékba. Naponta. Hogy közöljem vele, hogy nem kellenek a kukából kiszedett kajái?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 15:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem hinném, hogy olyan könnyű találnia gluténmentes kaját a kukában. Akkor mondj többféle allergiát, legtöbbször ezek úgyis kiskosárban jönnek. Mást nem nagyon tudok.
2020. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

Pedig le kellene állítani, ha kell erélyesebben. Ez már zaklatás is akár.

A szép szóból nem fog érteni.


Kenyeret meg azért nem vennék többet, hogy jusson neki is. Mint mondtad, dolgozik, pénze van, nem azért kukázik, mert nem telik rá neki, hanem mert kényszerbeteg.

2020. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek USA-ban, Németországban is.... OTt többnyire fiatalok, akik költségminimalizálás miatt szedik össze esténként az ugyan lejárt, de hibátlan zöldségeket, gyümölcsöket a boltok kukáiból.

Containern - ez a "szakkifejezés".

2020. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2020. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Miért állsz vele szóba?

Miért engeded be?

Vagy a kannásbort együtt isszátok meg? :)

2020. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Milyen kannásbort? Életemben nem ittam kannásbort. A pár éve elhunyt édesanyja az osztályfőnököm volt anno, így amikor ideköltöztem a házba, őket már ismertem. Időközben Tanárnő meghalt. A gyereke pedig nagyon durván belement a spórolási mániába.
2020. jún. 14. 17:17
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem spórolás hanem betegség,kattanás

Nem fogadnék el tőle semmit ki tudja milyen lejárt fertőzött sz@rokat veszel át ettől az idiótától akárki fiacskája volt valamikor

De te tudod

2020. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%
Anyám volt aki mindig lejárt kajákból főzött. 2 hónapja lejárt csirkemájat simán megfőzött, fagyasztva volt de a hűtőt is a legalacsonyabb fokozaton használta. Szólni nem lehetett érte, ez a kukás ennek a durvább fokozata. Ez betegséb amúgy, igen. Nincsenek tudatában hogy ez nem normális dolog
2020. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%
Mondd meg neki határozottan, hogy köszönöm de nem kérem. És ha erőszakoskodik, akkor becsukod előtte az ajtót. Én alapvetően úgy vagyok vele, hogy ne bántsunk meg más embereket, ha jóindulatúak, de ez nagyon gusztustalan. Én már ehhez nem jópofiznék.
2020. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#9:

És akkor mi a franc van? Az már nem a kérdező baja lesz.

2020. jún. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!