Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kukabúvár "undi" torta ovis...

Kukabúvár "undi" torta ovis köszöntésre nem lenne gáz?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Parancsolsz?
2016. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lenne, ha ez a kicsi kedvence. Szerintem semmiben sem gázabb mint a pókemberes, star warsos vagy jégvarázsos torták.
2016. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
De, igen. Biztos van a csoportban olyan gyerek, aki nem szerei a kukabúvárokat, az óvónőkről meg ne is beszéljek. Sajnálom, hogy egy sima csokitorta valami helyes marcipánfigurával már snassz. (A legtöbb formatorta tömény cukor, két falat után telítődnek, és tele van ételszínezékkel.)
2016. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igen, azért is kérdeztem, mert az egy dolog, hogy a fiamnak kedvencei ezek a figurák, de lehet, hogy van olyan gyerek(felnőtt),akinek meg egyenesen visszatetszőek.

Nem arról van szó, hogy snassz lenne egy sima torta, csak ő ezt szeretné, és akkor már miért ne lehetne olyan dizájnnal amit ő választ? Én sose kaptam tortát szülinapomra, ezért rászoktattam őket, hogy bármilyet kérnek, megcsinálom.

És épp ezért, mert a tortát én csinálom, tudom hogy normális anyagokból van (egyrészt laktózmentes, másrészt nem használok sem fehérlisztet sem répacukrot. Bár kétségtelen, hogy némi ételszínezék lenne benne, ezt nem tudom kikerülni, mert bár van amihez természetes színezéket használok, néhány színhez muszáj szintetikusat használnom. De azt gondolom, igazándiból ez elhanyagolható mennyiség). Sose rendelek tortát, nekem ez személyes ügy :)


Azóta kitalálta, hogy minyonos vagy sárkányos tortát akar inkább.... majd meglátjuk mire jutunk :)

2016. jan. 18. 10:49
 5/5 balkalolka ***** válasza:

"de lehet, hogy van olyan gyerek(felnőtt)"


Szerintem ha mindig mindenkire tekintettel lennénk mindenben akkor megállna a világ. Az ő tortája, ő dönti el milyen legyen. Lányom amúgy békás-mocsarast kért, és amikor valamelyik pajtása azt mondta hogy fujjjbééékaa akkor elmagyarázata neki hogy a béla milyen hasznos jószág mert megeszi a legyeket stb.

2016. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!