Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Füzesabonyiak! Titeket is...

Füzesabonyiak! Titeket is megrémített ez a brutális gyilkosság? Volt, aki ismerte a tettest, tud róla valamit?

Figyelt kérdés
Én egri vagyok, vannak füzesabonyi ismerőseim, és így nagyon megrémített, hogy csak pár km-re ilyen dolog megtörténhet. Sosem gondoltam volna, hogy annyira veszélyes város, mindig csak egy átlagos kisvárosnak tűnt. Sajnos bárhol megeshet az ilyen. Van itt olyan, aki tud valamit az elkövetőről? Ki volt ő? Mi a teljes neve?

2020. jún. 20. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
4%
Na pontosan ez a szomorú, hogy ezentúl Füzesabonyt mindenki elátkozza a Sátán városának, csak mert egy háborodott éppen ott gyilkolt.
2020. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5%
Még nem, de rövidesen megismerem :\
2020. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok füzesabonyi, de tavaly nyáron pont a településemen történt egy brutális gyilkosság. Mivel az elkövető ismerte áldozatát (szerelemféltésből ölt), ezért nem rendített meg különösebben az eset. Viszont ha valaki csak úgy random, ok nélkül gyilkolt volna meg valakit, akkor már kicsit én is félnék, mert ez esetben a közbiztonsággal van probléma, ami a lakosságot érinti! (Pl. ha a Deák térnél laknék, egy jódarabig tuti be lennék fosva ott éjszaka egyedül a nemrég történtek miatt.)
2020. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!