Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy keveredjek ki a maffiából...

Hogy keveredjek ki a maffiából? Teljesen magam alatt vagyok.16/f

Figyelt kérdés
Előre is bocsánat a kisregényert amit írok de bonyolult a szituáció. 16 éves vagyok, jó családból származok, jónevű gimnáziumba járok. Sajnos sokat drogoztam, belekeveredtem ebbe a dologba és nem tudok kiszállni. Nem vagyok függő meg semmi. Most a nyáron ekiztem, és a belvárosban összetalálkoztam egy régi sulistársammal. Beszédbe elegyedtem vele, ès elmondàsa alapján levontam a következtetést hogy tiszta es jo ekit meg lsd-t tud intézni. Egy hét múlva összefutottam vele, ès elment nekem a dolgokért egy lakásba, de egy rendőrautó negállt a ház előtt (Bp. Külváros) ezért nem tudott kijönni, nekem meg el kellett mennem onnan mert be voltam szívva mint az állat. 2 nap múlva tudtam csak volna értemenni, mert intenzív angolom volt. Eközben volt nála egy házkutatás (egyedül él) és megtalálták nála a cuccokat. (5 bélyeg 5 bogyesz) még rá is vertek egy pénzbirsagot, amit segítettem volna megszerezni neki, azzal hogy meg forgatom a pénzem(eladom a füvet), de mire kihozta ott állt egy rendőrségi busz, akik le is foglalták és bevitték. Ezután egy hasonló incidens után sok nagy ember megbukott, meg a forma is majdnem, és tudja hogy hol lakok házszám pontosan, mert olyan szemei vannak mindenhol hogy megmutatott nekik képen es egyből megmondták. Most azt mondja hogy ha nem tőle veszek mindent akkor megöl. És ki is nézem belőle, ismerem milyen. De én meg abba akarom hagyni ezt az egészet, nem akarok drogozni többet, normális életet akarok élni ahogy a legtöbb 16 éves szokott. De ez sakk matt teljesen, mert ha veszek akkor előbb utóbb rákattanok, és amúgy is rámenne a gatyám is. Ha tovább adom megint belekeveredek ezekbe az ügyekbe, és én nem akarok ilyet. Ha nem reagálok akkor rámküldi 3 emberét és azok a lakásunkban ölnek meg családostul. Mit tegyek? Teljesen ki vagyok akadva, már az öngyilkosságon mint legegyszerűbb módszeren gondolkozom. Ki akarok keveredni ebből, normális lenni, tanulni, dolgozni.

2014. aug. 18. 12:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
Asszem elérkezett a pillanat, amikor őszintén el kell beszélgetned a szüleiddel.
2014. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
12%
Micsoda regény. Látom így nyár végére már erősen unatkoztok, és most a drogos sztorik a menők. Gyakorolj még egy kicsit, mert a regényed kicsit nyújtott, sablonos..
2014. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Esélytelen, amikor apám egyszer megtalálta nálam a füvet azt mondta hogy kitagad. Rendőrséget nem nagyon lehetne bevonni mert ahol lakik korrupt az összes, és mielőtt elítélnék megöletne, vagy engem is lesittelnek és ott meg szintén megölnek.
2014. aug. 18. 13:07
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem kamu te rohadt köcsög takarodj innen ha nem tudsz normálisan válaszolni
2014. aug. 18. 13:07
 5/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell ezektol az emberektol megilyedni sot nem is maffiak!!!!! Nem is sok dolgot talaltak nala a rendorok!!!maffiak.komyaban uzik tomegesen adjat at...nem pedig darabonkent vagy grammonkent!!!!gondolom eleg szereny ember vagy es epp ezert probaltak megilyeszteni ami be is vallt naluk!!!!

Szuleidel menjel el a rendorsegre es jelensd fel oket!!!!! Ne feljj jopofizni fognak csak hogg ne legyen komolyabb ugg ez miatt.!!!ha van kozos ismotek aki epp tole vasarolta a drogokat menjen veled .... ugyanis tanu jo ha van melleted...de ha nincs se aggodjjj...legfeljebb legigyelik titokban a drog kereskedoket.....semmi kep nem lesz bajod meglatod.....csak ugatnak mint a kutyak de nem harapnak!!

2014. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
egy csicska kis díler nem a keresztapa... max nem veszel anyagot, azt mondta hogy tőle vehetsz csak... mármint ha veszel...
2014. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Elirtam... lefigyelik!!
2014. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
66%
Milyen maffia?:D
2014. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem is ezzel a gyerekkel van a baj, hanem a haverjaival, meg azokkal akiktől veszi, mert azok nagy emberek(láttam m6 BMW-vél járni őket) azok miattam buktak le majdnem
2014. aug. 18. 13:17
 10/32 anonim ***** válasza:
74%
Azt mondod nem vagy fuggo???? Ja, ahem, elhiszem.
2014. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!