Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Falun miért szólnak meg...

Falun miért szólnak meg mindig mindenért?

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel az ország északkeleti részében élek, itt vannak a környékbeli faluk, ott az megy amiket leírtak a többiek. Lehet, hogy Nyugat-Magyarországon abszolút olyan mint amit leírtál tízes, de akkor irigyellek őszintén. Becsüld meg
2020. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk is pletykás népség van a faluban, de inkább a 70+-os korosztály.

Engem pl kibeszéltek, mikor csupa feketébe elmentem otthonról fodrászhoz (mert az akadt épp kezembe), és hazajöttem rövidebb hajjal, hogy "emós lettem és rossz társaságba keveredtem, régen sokkal szebb voltam".

Amit még "szeretek", hogy szerintük nincs olyan, hogy egy lánynak vannak fiú barátai, hozzám pl szinte csak fiúk jöttek át, és az idős nénik egymás közt folyton azon spekuláltak, hogy na vajon melyikkel járok, vagy épp több vasat tartok e a tűzbe.

Mamám, ha vásárol, mindig tudniuk kell, hogy épp melyik felvágottat veszi, és milyen kenyeret szeret. Ezt megtudja a szomszéd, majd délre az egész utca.

Tök fura ez az egész, a másik, meg, hogy nem mindent úgy adnak át egymásnak, ahogy te mondod, hanem színeznek rajta, hogy "érdekesebb" legyen, és olyan dolgok jutnak vissza a családod fülébe, hogy csak na, és leszidnak, hogy "Úristen, mit mondtál te a szomszédnak", pedig én csak válaszoltam 2 kérdésre, tök vállalható dolgokat.

2020. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nyugat MO faluk is borzasztóak. Nekem egy régi (de nem szakadt) autóm volt, ment a pletyka hogy milyen rosszul megy a vállalkozásom. Aztán vettem egy egy vw passatot, ment a susmus és az irigykedés hogy "mibül van, adót csalok, maffiozó vagyok, lopok a falupénzéből"
2020. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10-es vagyok,borsodi település,miskolc mellett.Rosszakarók mindenhol vannak,különösen nálunk,de nem kell cele foglalkozni.Ez varoson is megvan,csak ott kevesebb ember van egy körön belül.
2020. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert unatkoznak, az ő életük nem eseménydús, és mert ha mást ócsárolnak, akkor jobbnak érzik a saját szánalmas életüket.
2020. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!