Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Falusiak? Ti hogy viselitek...

Falusiak? Ti hogy viselitek a pletykákat? Ráadásul amikor direkt elterjesztenek n.igaz dolgokat rólad?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Tudod van az a mondás hogy megszoksz vagy megszöksz.
2020. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem igazán szokott érdekelni,de nem is hallottam még vissza igazán semmit.


Könnyebb felvenni egy papucsot,mint a bolygót szőnyeggel leteríteni...

2020. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell vele foglalkozni. Nem érdekel, hogy mit pletykálnak, lesz*rom. Teljesen mindegy, hogy mit csinálsz, ha nem csinálsz semmi rosszat, akkor is pletykálnak.
2020. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak falun van így, hanem akármilyen kisebb közösségben, munkahelyen, vagy lakóhelyen is.
2020. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nagyon vastag a bőröm, megtanultam teljesen leszarni mások véleményét rólam így semmiben sem befolyásolja az életem. Egyedül a szeretteim véleményére adok, ők pedig nyilván ismernek és nem dőlnének be mindenféle barom pletykának.
2020. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

20 éve költöztem falura, egyedülálló, egyetemista gyerekkel és a 82 éves édesapámmal.

- Akkor qrváztak, mert szerintük elcsábítottam a szomszéd gyomorvérzéses, fogatlan, büdös, nős asztalost.

- Majd kitalálták, hogy azért alszom ebéd után, mert alkoholista vagyok és kialszom a délelőtti piálást

- Egy kolléganőmnek 1/2 évre bérbe adtam a melléképületet, ameddig a házához hozzáépítettek egy szobát a fia részére és felújították a házát. Ekkor természetesen leszbikus voltam.

- A fiam elvégezte az egyetemet, lett jó munkahelye, jól keresett, természetesen maffiózó. Napi 12 órákat dolgozik, lefogyott, biztos kokós.

Mindezt úgy, hogy heteroszexuális, antialkoholista és ma már többszörös nagymama vagyok.

Az egész egy szomszédasszonyomtól indult, akit soha egy hanggal nem bántottam, nem voltam a lakásában, ő sem nálam.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, nagyjából mindegyik sztorin egy negyedórát dühöngtem, utána tojtam rá.

Mindenkivel udvarias vagyok, köszönök, szívességeket teszek, de megtartom a 3 lépés távolságot.

2020. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jav.: egyedülállóként
2020. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Mi az a "n.igaz"?

Ezt úgy írják, hogy "nem igaz" vagy valótlan.

Nem értem ezt a lustaságot. Az "n." egy karakterrel kevesebb a "nem"-nél. Nehezére esik valakinek ezt kiírni? Nincs karakter limit, nem SMS ez!

2020. júl. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kaszásgabi válasza:
100%
Nem igazán érdekel,hogy mit dumálnak,de megpróbálok tanulni valamit belőle.Aztán úgy taktikázom,az illetővel,hogy olyanokat híresztelgessen rólam,amivel saját magát égeti le.Végül a képébe röhögök!!! Szemét vagyok? Ugye nem?
2020. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!