Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csongrád, Szentes, Orosháza,...

Csongrád, Szentes, Orosháza, Hódmezővásárhely milyen helyek? Milyen ott élni?

Figyelt kérdés

Van itt aki ezek valamelyikén él? Jó ott élni?

Mi jellemző ezekre a helyekre életvitel szempontjából?


Mik a pozitívumok/negatívumok?

(programok, munka, megélhetés, lakosság, látnivalók, stb. bármi szempontból)



2020. júl. 6. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ezek közül szerintem Hódmezővásárhely a legjobb és legnagyobb, bár az is tipikus mezőváros. Viszont közel van Szeged és nemsokára indul a tramtrain is, amivel könnyebb lesz közlekedni.

Csongrád és Szentes szép kisvárosok, ott a Tisza, csak éppen jól fizető munka nem nagyon van. Orosháza már Békés megye, ott sincs igazából munka.

2020. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Csongrád-Csanád megye az ország egyik legélhetőbb, legszebb, legtisztább része.

Én tudnék ott lakni.

2020. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Orosháza egy tipikus álmos kisváros.

Családosoknak jó lehet, de igazából nem sok minden van ott. Munka max csak a város szélén lévő gyárakban, az sem túl sok pénzért. Kikapcsolódási, szórakozási lehetőség szintén nem sok. Szolgáltatásokkal, meg vásárlási lehetőségekkel sincs elárasztva. Amíg ott laktunk, akkor Szegedre, esetleg Békéscsabára mentünk át vásárolni, amikor nem kaját kellett venni.

Hódmezővásárhely, már jobb, főleg Szeged közelsége miatt, de igazábol munkát ott is nehéz találni. És ez az egész régióban így van sajnos.

2020. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Ezek közül Csongrád a legélhetőbb, legtartalmasabb. Van ott sok esemény, kikapcsolódási lehetőség.
2020. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Orosházát és Hmvhelyet ismerem, Orosháza szerintem nem nagyon élhető, nagyon unalmas. Gyárakban lehet munka, meg fóliában


Vásárhely sokkal jobb és szebb is.Nem tudom itt milyen munkák lehetnek.

2020. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!