Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csongrád megyéről vélemények?

Csongrád megyéről vélemények?

Figyelt kérdés

Makó, Röszke és a határmenti vidékek kivételével milyen maga a megye? Lakhatás, élhetőség, emberek, nemzetiségi helyzet, biztonság szempontjából?


Én csak Hódmezővásárhelyt ismerem jobban, elég csendes, nyugis település, nagyon kicsi roma jelenléttel.


Munkalehetőség viszont ha jól tudom nem sokminden van.


De ami tetszett az pl. a közlekedés, buszok minden félórában bármerre szinte, még este is.



2018. jan. 25. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Én Algyőt ismerem, oda bármikor költöznék. Fejlődő, gazdag nagyközség iskolával, bölcsődével, óvodával, uszodával, orvosi rendelővel és sok egyéb lehetőséggel. Szeged 10 km-re, sűrűn járnak a buszok.


Domaszékre, Zsombóra is költöznék, de pl. Kübekházára, Bordányba, vagy a határ melletti településekre soha. Egyébként rengeteg helység van Csongrád megyében, lehetetlen pontos véleményt mondani.

2018. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szabolcs megyétől gondolom jobb azért?
2018. jan. 25. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Párom rokonai ott élnek, munka nagyon kevés van.

De sokat nem tudok mondani ritkán látogatjuk őket.

Munka főleg a mezőgazdasági földeken van, de az éhbérért...

2018. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
En Szegeden lakom, innen nem költöznek el, de ha a helyedben lennék, ezek kozul választanek. Előttem jól mondták, Algyő jó választás lenne, Domaszek, Morahalom szintén. Bár Moran annyiért kapsz lakást, vagy házat, mint Szegeden. Bordány, Ulles is jók, szépen fejlődő települések. Munka nem csak ehberert van, simán találsz jól fizető allast. Ez csak ilyen városi mendemonda, hogy nincs a környéken meló...
2018. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és Vásárhelyen sok roma van. Csak szólok...
2018. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!