Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért miért jöttek ki a rendőrök?

Ezért miért jöttek ki a rendőrök?

Figyelt kérdés
Varakoztam egy ismerosom kocsijaban egy ikerhaz elott. Bealltunk a haz ele,figyelve arra,hogy a kapukat szabadon hagyjuk. Kb 3 m2-en a kocsi hàtulja a rövidre nyirt gazos fuvon allt. Se tabla,semmi nem volt,hogy oda esetleg nem szabadna parkolni. Szoval le is parkoltunk,mert kozterulet. Erre latom int egy neni az ablakbol,hogy menjunk el onnan. Mondtam,hogy nem megyunk,mert kozterulet. Oda parkolunk ahova akarunk. Aztan kijott egy bacsi es o is elmondta ugyan ezt. Par perces vita utan bement a hazba. Ekkor is vartam a kocsiban. Aztan az ikerhazban lako neni elkezdett az ablakabol fotozni engem. Mondom engem tetszik fotozni? Nem szolt semmit,hanem becsukta az ablakot. Aztan ra 20 percre kb megjelent egy autoba egy 60 koruli pali meg a fia kb 20 ev koruli. Nem szalltak ki az autobol,hanem onnan mondogattak h menjek el innen,rendort fog hivni,mi a rendszamom :D mondom nezd meg :D vitatkozok veluk is vagy 5 percet. Tovabbra is az autoba maradtam,mondvan ez kozterulet. Szabad oda parkolni. Erre beall az autonk ele ez a ficko a kocsijaval. Kb 5 percet még varakoztak. Erre megjon az ismerosom. Aztan elmentunk. Es mikor kialltunk lattuk,hogy jon a rendorseg(csak azert akkor vettuk eszre h jonnek,amikor kifordultunk annyira rank allt az elottunk levo auto) . Csak szerintem szanalmas,hogy erre kijon a rendorseg? Ha meg a szomszedba agyba fobe vernek valakit,akkor azt leszarjak,amig ver nem folyik kb. De ha raalunk mas gyomos szikkadt fuvere KOZTERULETEN,akkor egybol ott vannak. Szanalom.Amugy a rendorok nem mondtak semmit,nem is allitottak meg,csak neztek tejbetok fejjel.

2020. júl. 7. 21:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem leget akárhiva parkolni.
2020. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%

Te voltál a balek, mert meg kellett volna kérdezni őket, hogy wtf van.

Onnantól kezdve el lett volna döntve a vita.

2020. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
... és az ilyenek kapnak jogosítványt.
2020. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az volt a bajuk,hogy a fuvon alltunk meg a fel kocsival.
2020. júl. 7. 22:17
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, de létező szabály, hogy ház, társasház elé csak úgy nem parkolhatsz le az üres területre. Mi a szomszédunk miatt egyszerűen nem tudunk beállni az udvarba (bonyolult szitu, papírja is van neki, hogy őrült), sokáig a ház előtti részen álltunk, a kapun kívül. Relatíve nagy terület, sem buszmegálló, sem semmi nem volt ott.


Pár évvel később végül egy másik szomszédunk jelentett ezért. Büntetést nem kaptunk, de emiatt évek óta jóval arrébb vagyunk kénytelenek parkolni.


Budapest.

2020. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, közteresek ellenőrzik a dolgot. Papíron legalábbis.


Egyébként mindenhol állnak a ház előtti zöldterületen, az egész kerületben, csak éppen anyámat feljelentették a kedves szomszédok, hamár a mi saját udvarunkba beparkolni nem tudunk.


#5

2020. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Zöld felületre eleve nem parkolhatsz....
2020. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 KisJuc716 válasza:
68%
Tény, hogy elvileg közterület, de közben saját tulajdon is (másképp a közmunkások nyírnák a füvet például). Én inkább arrébb mentem volna arra a rövid időre.
2020. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13%

Akármennyire is közterület oda nem parkolhatsz.

Annak a válaszolónak írom akinek a szomszédja bemert szólni hogy a saját udvarára nem állhat be, nyugodtan álljon be mert a saját területe a szomszéd meg pattoghat nem tesznek semmit az égvilágon.

2020. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Mert rátok hívták őket, miután többszöri felszólításra sem álltatok le a fűről. Ez komolyan kérdés?
2020. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!