Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi lenne a megoldás?(költözés)

Mi lenne a megoldás?(költözés)

Figyelt kérdés

Jelenleg anyámmal élek még a házunkban egy senki földje faluban. Nekem itt nincs munkalehetőség, kikapcsolódás, semmi, meg nem is szeretek itt lakni, elszeretnék költözni. Anyámat sem köti ide senki, ő is elmenne innen.

Ez egy korszerűtlen ház (errefelé átlagos), teljes felújítást igényel, de viszont itt annyira lent vannak az ingatlan árak, hogy nem érné meg felújítani, mert semmit sem nőne az ára és nem is szeretnénk már itt lakni (rossz emlékek is).

Az a terv, hogy eladnám a házat és vennék egyet a megyeszékhelyen. Ott sincs sok lehetőség, de legalább nem kéne annyit utazni. Nekem az egy igényem, hogy legyen jó tömeg közlekedés és ne kelljen autóznom. Valamint könnyebb is lenne az élet, rugalmassabb. Most elég sok fejlesztést kapott a város van ott minden. Egy negatívum, hogy sok a c..., de ezek itt is vannak elegen (Somogy megye).

Persze nem anyám mellett akarok meghalni, én inkább egy lakást vennék magamnak, de őt meg sajnálom itt hagyni az enyészetben, had legyen már neki is egy 'szép háza'.

Nem tudom melyiket válasszam. A saját lakás és anyám itt marad, vagy egy ház anyámmal egy ideig.



2020. júl. 10. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem attól is függ, hogy hány éves vagy.

Mert ha már nagykorú vagy, akkor én a helyedben inkább már a saját életemet alakítgatnám egy társsal.

Bár mondjuk abba már nem fér bele anyukád.

De látom azért te ragaszkodsz még hozzá, szóval lehet, hogy akkor mégiscsak kettesben kéne egy jobb helyre költöznötök, legalábbis egy időre, csak aztán az esetleges továbblépés nem tudom hogyan történne meg onnan a számodra...

2020. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kis közlekedés fejlődésért egyik putriból másikba költözni...minek???


Ha már költözöl-költöztök, akkor tiszta sor, hogy oda kell, ahol minden megfelelő-adott legalább.

Tudom a guba ezt megszabja, de a lúd legyen kövér, ha hizlalod, a kutya életbe...szerintem.


Anyukáddal meg megbeszéled a dolgot, ez ennyire egyszerű.

Lenne e kedve ide s ide költözni veled vagy maradna ott, ahol van.

Legyen ház vagy lakás...kis költségvetés...stb....youtubeon-googlen körbenéztek utcanézettel a kinézett helyeken-utcáin s dönteni is könnyebb;)

2020. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!