Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi lenne a legjobb megoldás?

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fontos információk pár mondatban: kis városban élek, fodrász tanfolyamra járok fel budapestre....a szüleimnél dolgoztam a cégünknél ahol ugye meg tudtuk oldani a tanfolyami napokat amiből az egyik hétfő ami munkanap...most hogy eladták a céget keresnem kellene munkát valahol. Budapestre akartam költözni, ki is néztük egy lakást a 18. kerületben, mivel én nem akartam a belső nyüzsiben élni. Viszont a lakás nem jött össze, visszaléptek az eladók. Valahogy nem éreztem 100%nak azt se hogy ott lakjak, talán ezért se jött össze, talán egy jel volt hogy nem ott akarok élni...voltunk Győrben a testvéreméknél, és gyönyörű környezet volt, rendezett, tiszta, ami nekem nem tetszik Győrben, hogy nagy a csend, nem sok minden van, a belváros is nagyon kicsi, szép meg minden, de valahogy az se jön be 100%ig...nézegettem más városokat (szeged, veszprém, balaton környéke) ahova szivesen leköltöznék...egy a bajom, totál egyedül vagyok, se barátom se semmim és egyszerűen nem tudom eldönteni hol kezdjek bele az életembe, hol próbáljak meg letelepedni...27 éves leszek és nem kellene már azt csinálnom hogy albérletbe megyek ide oda hogy kitapasztaljam :( volt már vki hasonló helyzetben? mit tegyek?



2014. dec. 26. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig neked éppen az albérlet lenne praktikusabb. Mi van akkor, ha veszel egy lakást valahol, és egy év múlva rájössz, hogy utálsz ott élni?
2014. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, ezért is nem akarok most lakást venni, de azt se tudom eldönteni, hova költözzek ahol esetleg el tudnám képzelni, és esetleg bejönne a dolog :( totál el vagyok veszve, kapkodok össze vissza, és nem tudom mi legyen!
2014. dec. 26. 21:49
 3/3 anonim válasza:
100%
Figyelj ha azt mondod fodrász szeretnél lenni akkor elösször nézd meg hogy hol van a munkaerödre szükség mert ha mondjuk szegedre költözöl de nincs nagyon munka akkor már megint bajban vagy.... Amúgy személy szerint én csak ajánlani tudom Budapestet hiszen itt minden van: munka szórakozás rengeteg bevásárló központ és a legvalószínübb matematikai eséje hogy megtalálod életed párját viszont szerintem te nem biztos hogy bírnád a nagy nyüzsit meg hogy ha budapesten belül kell utazni akkor ha nincs kocsid akkor az hosszú lessz de szeged és györ is jó lehet... Szerintem vegyél mindent figyelembe a választásnál még azt is hogyaz esetleges szomszédnak van e kutyája és ha van akkor szokott e ugatni
2014. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!