Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban élő kismamàk hogy...

Panelban élő kismamàk hogy bírnak ott létezni?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy koztudott hogy a panelban mindig valaki fúr kalapal zajong. Hogy birtok ott meglenni? Ha epp a baba elalszik es ti is tudnatok pihenni akkor epp furnak. Hogy birjatok?

2020. júl. 13. 09:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Most költözött ki alólunk egy 4 gyerekes család . A rosszabbik fajtából . A nő egésznap ordított , de a kölykei is értetlenek voltak . Hála istennek elhúztak . Nézd az érem másik oldalát is . A te gyereked egésznapos hisztizését is hallani fogják a többiek . :)
2020. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg, a panelban mindig fúrnak? :D A gyerekes családok meg folyton zajonganak, ugrálnak, visít a gyerek, ez köztudott. Kedves lakók, ti hogy viselitek az állandó sírást-visítást?
2020. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Ezerszer inkább fúrjanak a fejem fölött, ami megsúgom, nincs minden nap, minthogy kölykök visítását kelljen hallgatnom, ami sajnos mindennapos.

Itt nem te leszel az akit zavarnak, hanem te fogsz másokat

2020. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem fúr, zajong mindig valaki :D

És családi házas környéken sincs mindig csend. A szomszédoktól függ. Bárhol ki lehet fogni idiótákat. Családi házban élő munkatársam mindig meséli, hogy állandóan égetnek, füvet nyírnak, fúrnak, bömböltetik a zenét, túráztatják az autót, stb. a kedves szomszédok :D

2020. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Hát nálunk nem fúrnak mindennap, de inkább fúrjanak, semmint a neveletlen kölkök állandó üvöltözését, visítását, folyosón motorozását stb stb. Számomra ez sokkal, sokkal idegesítőbb.
2020. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Évtizedek óta panelban lakom és nem mindig ugyanabban a panelban.

Nem fúrnak-faragnak állandóan! Tény, hogy az új lakó fúr-farag, de aztán csend van és nem váltja fel őt azonnal egy új lakó. Én is fúrtam, amikor beköltöztem...

A feletted lakó gyerekeit, de a felnőttet is hallod, hogy zörögnek (járólapon húzza a széket, aminek a lábaira nem erősít üzletben kapható nemezlapocskát). Ha ezt megtenné, nem lehetne hallani a székek húzogatását.

Peched van, ha sokgyerekes vagy állandóan veszekedő-zajongó-kiabáló szomszédaid vannak, de meg lehet szokni.

2020. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom nehezen, de a panel mindenkinek kinszenvedes.
2020. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk panelben(kisebb tarsashaz), olyan siri csend van altalaban, hogy neha olyan, mintha egyedül lennék az egesz hazban. Neha mar hianyoznak is a szomszedok :D

Le is fotozhatnam most is, mint vmi szelemmlakta elhagyatott objektum lenne.

2020. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Én 10 éve panelban vagy társasházban élek, nem rendszeres a fúrás-faragás egyáltalán.

Nem gyakori a nagy felújítás egy 5-10 perces polc felfúrs vagy valami nem olyan zavaró.


Kertes házban nőttem fel, vidéken, ott a kutyák ugatása, a hajnali fűnyírózás, a traktorozás, a tyúkok meg kakasok kapirgálása, a kutyatápos autó meg a tollas autó meg a family frost meg a kint játszó, sivalkodó gyerekek hangja, a szomszéd kiabálása a birkákkal, a disznók vályú-döntögetésének a hangja engem sokkal jobban zavartak, mert mindennapos volt.

2020. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Panelban nőttem fel és panelba költöztem a szüleimtől is. Nincs állandó fúrás. Viszont a kisgyerekek képesek állandóan hangoskodni, sírni, visítozni, trappolni, kismotorozni, ha a kedves szülők nem nevelnek... Szerencsére nálunk ilyen szempontból nyugi van, de tudom, hogy nincs mindenhol ez.
2020. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!