Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lassan már másfél éve fúr a...

Lassan már másfél éve fúr a szomszéd, lehet-e ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
A fölöttünk lévő szomszéd már másfél éve fúr, kalapácsol, és már legalább négy szomszédomtól hallottam hogy őket is nagyon idegesíti. Viszont a mai akciója nagyon felbosszantott és érdekelne hogy lehet-e ellene tenni valami(elkezdett falat bontani reggel 5kor ezzel felkeltve az egész panelt). Többször is lett már szólva neki általam illetve másik szomszédok által is, de mindegyikre csak azt mondta hogy mindjárt végeznek a munkával és abbahagyják. Azonban ez egyszer se volt így volt hogy még aznap folytatták. Van másnak is ilyen idegesítő szomszédja vagy csak én fogtam ki az egyetlen ilyet? Tehetek ellene valamit azon kívül hogy felmegyek megint hozzá?

2020. júl. 15. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
99%

1) birtokvédelmi eljárást indítotok közösen

és

2) a közös képviselő hívjon statikust, ha panel, akkor nem nagyon bonthatna falakat ugyanis

2020. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is volt ilyen szomszédom, ilyenkor felmentem hozzá, és lekapcsoltam a biztosítékját és elment az áramja, és bezártam a faragott kulcsal az elektromos szekrényt. Amíg piszkálta a gondnokot hogy menjen fel, addig csend volt, és tudtam aludni :D
2020. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Az én szomszédom már 5 éve fúr farag újjítja fel a lakását ,bár igaz hogy nem minden nap meg nem minden héten de olyan 3 -4 hetente szokot baszakodni de akkor sem sokáig ,igazából hülye nem foglalkozom vele ennyi
2020. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!