Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felső szomszéd a gyerekének...

A felső szomszéd a gyerekének minden héten vagy 2szer jatszohazat rendez, ami iszonyú zajjal jár. Jogilag tehünk vele valamit?

Figyelt kérdés
Ez minimum 8-10 őrjöngő, rihangáló focizó ..gyereket jelent, mi pedig pihennénk ilyenkor (kora este v hétvégén). Kérem segitsetek.
2017. dec. 3. 13:58
1 2
 1/13 Unikornispata ***** válasza:
37%
Pontosan mit értesz kora este alatt?Nem tilthatod meg nekik,hogy hatkor ricsajozzanak. Illetve azt sem,hogy szombaton háromkor.
2017. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a bajom konkrétan hogy ilyenkor nem lehet meglenni a lakásban. Mert olyan szinten tombolnak
2017. dec. 3. 14:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

HA a törvényben megszabott hangeröt meghaladja a zaj, akkor bármikor kihívhatod a rendörséget emiatt.

Amikor harmadszor.negyedszer kell kijönniük, akkor már komolyan fogják venni a szomszédok is.

2017. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A csendháborítás nincs már időhöz kötve, bármikor rájuk lehet hívni a rendőröket, hogy 8-10 gyerek üvölt fent. Ha rendszeresen csinálja, én gyanakodnék, hogy illegálisan vállal gyerekmegőrzést.
2017. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van a törvény, ami csendháboritás, ginodlom van a háznak egy házirendje, ami kitér erre is, és van az együttélesnek is iratlan szabályai....

Én lennék tökös, higy felmennék, és szembesiteném vele....

2017. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Unikornispata ***** válasza:
96%
Szerintem is akkor menj fel szólni egyszer vagy kétszer,és ha nem ért a szóból,akkor legközelebb rendőrt hívhatsz.Esetleg próbáld megbeszélni vele,hogy egyeztessetek,hogy mikor tudjátok esetleg ezt tolerálni-bár nem tudom,hogy miért nem játszóházba mennek...
2017. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szoltam már, de bunkó szülő, köszönni se tud...értitek szóval az jó példát mutat.

Rendőrség nem röhög ki ha a kölkök miatt hivom? Illetve nyilvan rajonnek a szomszedok hogy én hivtam ki. A háboru igy garantalt.

2017. dec. 3. 16:34
 8/13 Unikornispata ***** válasza:
100%
Tényleg nehéz :( Sajnálom.Más lakókat ez nem zavarja egy picit sem?Mert ha igen,össze lehetne állni többen...
2017. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A rendörséget nem a kölkök, hanem a zaj miatt hívod ki
2017. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Unikornispata ***** válasza:
Na mi a helyzet azóta?
2017. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!