Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vasárnap reggel, mikor kinyito...

Vasárnap reggel, mikor kinyitottam az ablakot, hallom, hogy a szomszédságban fűkaszával valaki nyírja a füvet! (Tovább)?

Figyelt kérdés
Felháborító, már negyed órája ez megy. Nem tudom pontosan hol, de ha kell odamegyek és ráhívom a rendőröket. Vagy inkább tegyek feljelentést csendháborításért? Dühítő, hogy egyesek mit megengednek maguknak, nem törődve a többi lakóval. Nem tud alkalmazkodni a többiekhez! Vasárnap tilos ilyen tevékenységet végezni!

2020. júl. 19. 08:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
Te mikor nyírnál füvet, ha kéne? Hétköznap munka után este, amikor mások pihennének, vagy hétvégén vagy amikor éppen ráérsz?
2020. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%
Persze idegesítő, szombaton is ha erre kell az ember vagy ha ordít a szomszéd,de aki heti 6 napot dolgozik annak ilyenkor van ideje.
2020. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
69%
Ha a mi utcánkban laknál, már nem tudom mit csináltál volna! Volt olyan hétvége, hogy péntek estétől vasárnap estig kisebb-nagyobb szünetekkel fűkaszák-fűnyírók-motoros fűrészek hangját lehetett hallani. Amúgy ezek csak akkor zavaróak, ha kimegyek a házból, ha bent vagyok, gyakorlatilag alig hallani, maximum akkor, ha a közvetlen szomszéd dolgozik. Én sem örülök neki, de mivel én is végzek zajos munkát, elviselem. Ez van, nem tudsz mit tenni.
2020. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
15 A kérdező még nem tudja, hogy hamarosan kezdik a szomszédban a lakópark építést - szombaton is, kompresszor, betonozás, fúrás, résfalas alapozás, flex reggeltől estig
2020. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%

Hát ha még csak egyszer fordult ez elő, akkor az talán nem olyan nagy gond, de ha rendszeresen fog na akkor az már tényleg gáz lesz.

De bizonyos hozzászólók ti miért sértegetitek a kérdezőt? Mire jó ez? Ő nem szidott titeket, ti viszont őt igen, mert más véleménye van ugyanarról a dologról, mint nektek.

2020. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Itt önkormányzatilag tiltva van vasárnap a fűnyírás, mert ez üdülőváros.


A gyűlölködő kommentekre nem válaszolok, nem sülyedek le arra szintre.

2020. júl. 19. 12:16
 17/23 anonim ***** válasza:
57%

"Itt önkormányzatilag tiltva van vasárnap a fűnyírás, mert ez üdülőváros."


- és ezt a nem elhanyagolható információt milyen bányászbéka szintről tartogattad három órán át magadban?

2020. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
76%

Nem csak üdülővárosban lehet olyan rendelet, ami szabályozza a zajjal járó kerti munkát. Csak épp a rendőr nem fog intézkedni, büntetni meg semmiképp. Legfeljebb megkéri a zajoskodót, hogy hagyja abba, mert másokat zavar. Aki ilyenkor eljár, az a jegyző lenne.

Az illető meg ha például nyaralótulaj, akkor úgysem tud hétköznap kaszálni. Tehát folytatni fogja. A legértelmesebb dolog becsukni az ablakot arra a fél órára. Ki lehet bírni.

2020. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
Tartsd csukva az ablakodat s költözz a pinyóba, mindenkinek jobb lesz;)
2020. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%

Belvarosi tarsashazban (a legforgalmasabb reszen a koruton!!) lakunk es mindig csend van. Itt nincs funyiras meg kerti partik.


Annyit tehetsz,hogy elkoltozol,mert nem tetszik a lakokornyezeted.

2020. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!