Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd mindig hangoskodik...

Szomszéd mindig hangoskodik korán reggel és nekem fel ébred a lányom mit tegyek hogy csendbe legyenek?

Figyelt kérdés

Szóljak nekik? Csongessek át?

Szexelnek és azt hallani 6-7 körül korán reggel


2019. aug. 18. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Csngethetsz, aztán ez lesz visszafelé is.

Ha ti zajongtok, jön a csengetés.

2019. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyesmi csendháborításnak számít. Nyugodtan hívd rájuk a rendőrt. Ha jól tudom pár éve még meg volt határozva hogy mettől-meddig tart a csendháborításnak minősülő hangoskodás, de mostmár bármikor rá lehet hívni bárkire a rendőrt, és ha akarod fel is jelentheted.
2019. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem csendháborítás, a rendőrség nem fog intézkedni.
2019. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó már miért ne lenne az? Ha engem zavar valami hang, főleg éjjel vagy korán reggel tapasztalható, akkor nekem az igenis csendháborítás!
2019. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
És így kezdődnek a végeláthatatlan szomszédháborúk. Engem zavar valami hang, feljelentek. Persze a feljelentett pontosan tudni fogja ki volt, így onnantól a másik jelenti fel őt mindenért. Aztán megy az adok-kapok a végtelenségig.
2019. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Amikor össze futtok, említsem meg neki, hogy olyan vékonyak a falak, minden athallatszik.



Amúgy elképzelt nem tudom, hogy lehet olyan hangosan szexelni, hogy egy másik lakásban alvó gyerek fwlebredjen tőle. ...

2019. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Most ment el egy robogós a ház előtt és felébredt rá a gyerek. Rakjak ki szögesdrót akadályt az úttestre?
2019. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Amikor anno panelban laktam, az én szomszédaim is nagyon hangosan kúrtak egy időben. Figyelmeztetésül egyszer ráhúztam az egyik használt kotonomat a kilincsükre.


Vették a lapot.

2019. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha ilyen miatt ugatnál nekem, onnantól egy hangos szarás miatt is verném az ajtód. Nem hagynálak élni sem.
2019. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
9es tipikus esete az egoista, nehogy-már-nekem-szólni-merjenek típusú embernek, akinek mindig igaza van és bosszút áll azon, akinek ő okozott már eddig is szenvedést.
2019. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!