Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vidéken miért várják el az...

Vidéken miért várják el az embertől, hogy állandóan az ablakban üljön, és nézze, hogy ki áll meg a ház előtt?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem vidékre. Azt figyeltem meg, hogy ha valaki jön hozzám, csak megáll a ház előtt kocsival vagy gyalog, és várja, hogy kinyissam a kaput. Nem csenget, nem csörög rám mobilon. Nekem pedig van más dolgom is, minthogy az ablakban lessem, hogy jött-e valaki.

2020. júl. 21. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Itt be is jönnek ha be tud mert nincs kutya. Mindig be kell zárni a kaput mert egyszer csak azt veszem észre a postás már bent van a házban, és nem érdekli hogy szarok a éppen. Igazi parasztok. Én itt lakom születésem óta, de már nagyon elegem van.
2020. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Talán mert nincs csengőd.
2020. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt de el is lopták, mondom én parasztok. 1-es voltam.
2020. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Írd ki, hogy hol a csengő, hátha segít
2020. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom nálatok hogy van ez, mi falun élünk, de hozzánk csengetni szoktak, bár mióta itt a jó idő, lányom is, én is az udvaron vagyunk sokat, kutyával játszunk, medencébe vagyunk, szaladgálunk, látjuk ha jön valaki.

Igaz, furcsa kissé bikiniben kapuhoz menni, dehát istenem. 😂

2020. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk van csengő, max egy látássérült nem veszi észre, mégis tapasztalom ezt amit a kérdező ír.... Én se értem.
2020. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

Na nekem azért van odakészítve egy pólóruha.

2020. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na akkor használati utasítást is kell odaírni.
2020. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs ilyen, csengetnek, vagy felhívnak.

De aztán lehet, hogy van olyan, hogy álldogál valaki a kapu előtt fél órát, csak én nem tudok róla.😁

2020. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért mert nekik nincs csengőjük, és nem tudják, hogy mire való.

Meg kell tanítani nekik, hogy milyen jó találmány.


Meg gondolom, sok esetben a kutya a "csengő", de hát nincs mindenhol kutya, amit nem vesznek észre.

2020. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!