Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van a velünk szemben lévő...

Betti Jazi kérdése:

Van a velünk szemben lévő lépcsőházban egy drogos 20-25év körüli csávó állandóan ordítva üvölt mikor nincs meg az adagja folyamatosan felkelti a gyerekeimet mert ha nincs beállva az a baja ha bevan akkor az mit lehet egy ilyen emberrel kezdeni????

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

2-3, kommunikáció - baseball ütő szakos fiatalember megoldja a gondot.


Vagy a finomabb, tegyél a lakásba kereskedelmi mennyiségű cuccot, és hívd fel a telefontanút, de más településről, ahol nincs kamera, és persze fülkéből!

2020. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Valamit esetleg rendőrségen keresztül?? Mert már többször elvitték de furcsa módon pár óra múlva mindig visszajön
2020. jún. 17. 13:34
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Polgárőrség.


Sok helyen elég "ütőképesek".

2020. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Egy biztos. Ha ottmarad, nem fog megvaltozni.

Nem tudom, berlo, tulajdonos, onkenyes vagy onkormanyzati berlo. Magyarorszagon nem mennek konnyen az ilyen ugyek, de az lenne megoldas, ha onnan ki lehetne koltoztetni.

2020. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagymamánál lakik többen próbáltunk beszélni a nagyival de ő mindig az mondja hogy nem rakja ki mert hát csak az unokája
2020. jún. 17. 15:45
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Minden egyes ordítozásnál kihívni a rendőrséget. Ha nem történik hathatós intézkedés, akkor a nyilvánossághoz lehet még fordulni.
2020. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. jún. 17. 19:03
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoktasd rá erősebb cuccokra, - a többit intézi az ördög!
2020. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
8. mond valamit. Szennyezett cucc, vagy túl tiszta, nyírja ezeket.
2020. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy délután is csinálta a fesztivált és kiszóltam hogy maradjon már csendben és meg engem fenyegetett meg hogy majd ide küldi a drogos haverjait hozzánk annyira magyarázni se merek mert van két kicsi gyerekem és féltem őket ezeket nem lehet kiszámítani
2020. jún. 17. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!