Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van valaki aki a szörnyű...

Van valaki aki a szörnyű idegesítő új szomszédait jobb belátásra bírta valahogy?

Figyelt kérdés
Kérlek privát üzenetben írjatok.Nem akarok sok mindentudó, okoskodó hozzászólást.
2020. júl. 24. 16:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs mégse írjatok, nem akarok én lenni az ügyeletes bunkó aki hisztizik:(((((
2020. júl. 24. 17:01
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda hisztis kérdező:DDD
2020. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na ugye....pedig tényleg szükségem lenne jó tanácsokra:) Mert lassan agyvérzést kapok...
2020. júl. 24. 22:25
 4/14 A kérdező kommentje:
Mit tettetek hogy megoldodjon a rossz szomszédi viszony? Nekem semmi gondom nem lenne ha normálisan szóba állnának velem.😔
2020. júl. 25. 07:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy itt sok nyomorék arra vár hogy mikor irhat lehuzó hozzászólást.Kiirtam valamit direkt mondtam mit nem kérek erre el se olvastam a b u zeráns és pont az adta elő.Rosszindulatu prolik.Most nem értem irjunk vagy ne irjunk?Amugy ki nem szarja le pár hülye véleményét hogy minek hisz?A normálisak a lényeg nem az a pár besavanyodott ló f asz jóska.Privátba válaszolj ha aktuális.Egyes emberekkel nem lehet semmit kezdeni sajnos.Tényleg van ilyen.Egyszerüen gyárilag f a sz.Arra se érdemes várni hogy megváltozik marad a költözés vagy ha nagyon átlép egy határt akkor rendőrség.Rosszabb ugyse lehet.LEgalább tudja hol a helye és nem garázdálkodik
2020. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*Olvasta
2020. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
anonim ...igazad van..szóval most költöztek szembe velünk. egy házaspár akik tanyáról érkeztek.hoztak magukkal sok állatot. ezzel semmi baj falusi lany vagyok egész életemben falun éltem. de most már ez nekem is sok. van kb húsz birka kolompokkal a nyakukban. kutyák akik egész nap zavargatjak a k...va birkákat. kakasok amik azok a pici fajták és hajnal fél négytől este hétig ....nem viccelek ...öt másodpercenként kukorékolnak kb 120 decibellel. a zenét reggeltől estig üvöltetik. közben...nem vicc...mindig szerel vagy lancfűreszt vagy fükaszát vagy motort. ja,és nem tudom de felszerelt valami riasztószerűséget ami mindig valamiert borzalmas módon vinnyog. már az idegösszeroppanas szélén állok. átmentem szóltam szépen....szóltam ujra szépen...szóltam nem túl szépen...semmi változás.te mit tennél anonim? köszönöm előre is.
2020. júl. 26. 20:27
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja és,alapzajként egy rohadt forgalmas út mellett lakom...de ez piskóta a szomszédaimhoz képest:)
2020. júl. 26. 20:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem megy akkor költözés ha az nem megy akkor rendőrség.Ez a két verzió van csak.Ugy tudom van valami rendelet is hogy hány állat lehet meg ilyen csendháboritás is van.(zenét bömböltetni tuti nem lehet még hétköznap se nemhogy hétvégén)
2020. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amugy nálunk is kibasz ott átjáróház van.Kur va idegesitő.A régi normális szomszéd helyett jött valami idióta proli fa sz.A viselkedni nem tudó familiájával együtt.Egyedül az idős hölgy normális(aki szerintem az alapvevő de aztán lehet mindenki itt lakik alapból) de ő szerintem nem tud arról hogy mit zajonganak.Mert lehet hétvégén jönnek ide ezek.
2020. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!