Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mikor fog végre lepattanni...

Mikor fog végre lepattanni rólam? Már szorongok miatta.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel találkoztunk volna még 2 évvel ezelőtt (de régebb óta ismerjük egymást), azonban ez meghiúsult, mert összejött mással. Ezután inkább letiltottam, mert elterelte a figyelmem minden másról. Zajlott az életem tovább, el is feledkeztem róla, aztán az elmúlt 1 hónapban ismét felbukkant. Van, hogy csak ül a kocsiban és figyel. Aztán mikor észreveszem, akkor megijed és elsiet. A városom különböző pontjain bukkan fel (ő nem ugyanebben a városban él) különböző időpontokban. Egyszer a házunknál is megjelent, aztán elsietett. Néhány nappal ezelőtt délután az anyámmal sétáltunk a városban, és akkor is megjelent és lassan elhajtott mellettünk, még a nyakát is felénk fordította. Egyre sűrűbben látom, és ez számomra furcsa. Nem értem ezzel mi a célja. Megkérdezni se tudom, mert elrohan, amikor meglát. Megnéztem a facebookon a barátnőjét, még mindig együtt vannak. Szóval nem értem, hogy mit akar ezzel a sunyi leskelődéssel elérni nálam. Azt sem, hogy a szerzett információval mit tud kezdeni. Amúgy 2 év alatt teljesen lepukkant lett: igénytelen borosta, rosszul lenyírt haj, lesoványodott. Borzalmasan tönkrementnek látszik.

Most félnem kellene tőle? :D


2020. júl. 25. 02:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már beszartam volna :D de az fix, hogy nem normális dolog amit leművel. Probáld a tudtára adni, hogy kopjon le.
2020. júl. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég ijesztő :(.Anyudnak mondtad?

Valahogy a tudtára kéne adni, hogy ne csinálja, mert következményei lesznek.

2020. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, és lazán kezeli. Azt mondta, hogy nem normális és csak nézeget, de majd megunja. Meg azt is, hogy fotózzam le, ha látom megint.
2020. júl. 25. 12:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Huh, kirazott a hideg. Nekem is volt anno egy ilyen "rajongom", o is mindig felbukkant, ahol en es irt is nekem, hogy eppen lat engem, tegnap latott, most ment el mellettem stb. De nem is voltunk joban egyebkent, csak ram volt kattanva. Mindig valaszoltam, hogy mi a feneert nem jon oda hozzam ilyenkor beszelgetni, de nem erdekelte, csak messzirol figyelgetett :D

A helyedben azert ovatos lennek, nem egy tragikus tortenet kezdodott mar igy, ha zaklat, akkor el kellene zavarni.

2020. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem ugyan írni nem tud, mert az egyetlen kommunikációs csatorna a messenger volt, de letiltottam még 2 éve. Ha odajönne, elküldeném, de inkább megijed és elszalad, amikor észreveszem. Gyáva szar ez az ember.
2020. júl. 25. 15:45
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezert nem mindig jo idiotakat letiltani. Valaszolni nem kell, meg elolvasni sem, de elvannak, amig kiadhatjak magukbol irasban.
2020. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#6:

Ezzel az erővel mi a francnak találták ki a letiltást? Nagyon is jól jön az.

2020. júl. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Levettem a tiltást róla, de nem lehet neki üzenetet küldeni. Multkor voltak itt valakivel azóta, annak szóltam, de játszotta a hülyét. Mit lehetne még tenni?
2020. júl. 29. 06:12
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez egy kényszeres berögződés lehet nála, ami, bár rémisztő, de ártalmatlan.


Valószínűleg megérzett valamit a viselkedésében vagy a kinézetedben (ehhez elég egy netes poszt), ami szimpatikus neki, szívesebben füzné szorosabbra a viszonyt.


Általában az ilyen képzelgéseket az okozza, hogy az illető nem érzi, hogy megértenék, tiszteletben tartanák, egyeltalán fontos lenne a másiknak, aztán meglát valakiben valami szimpatikusat és az illetöt felruházza azokkal a tulajdonságokkal, amiket keres egy emberben.


A kezdetekben csak a közösségi portálon lesi meg, majd késztetést érez, hogy találkozzon vele, mert annak az elképzelése szerint pozitív vége lesz.


De kb itt meg is áll a legtöbb esetben a sztori. Hogy miért? Mert a tudata mélyén érzi, hogy te nem az vagy, akinek elképzel és nem akar csalódni azzal, hogy a valós éneddel ellent mondasz a képzelgésének vagy csak szégyelli azt, ami a fejében van és fél, hogy esetleg levágtad már vagy levágod hamar, hogy mi a szitu.


Plusz a kukkolásnál úgy érezheti, hogy mivel nem lép veled kapcsolatba, nem sérti a privát szférád, ezért nem tesz rosszat.


Mivel ez kényszeres, egy darabig még megtapasztalod ezt, hogy fel-fel tűnik ott, ahol te. Ez általában önmagában rendeződik, úgymond rád un, mert annyit képzeleg rólad, hogy egy idő után ez monotonná válik számára és akkor rájön, hogy valójában nem is ismer. Ilyenkor vagy azonnal vagy némi szünettel, de mást kezd el bálványozni.


Néha vannak kivételek, amikor valaki olyan szinten van rosszul lelkileg, hogy nem húz határvonalat, nem jönnek elő az érzések, hogy te a való életben más vagy, mint akinek hitt, nincs szégyenérzete, se félelme, hanem meg van győződve, hogy ismer téged. Igazából ez se ártalmas, max csak önmagábak abból a szempontból, hogy összeomlik, amikor orra esik. Általában ők, akik oda is nennek az emberhez hajlamosak félreérteni a másikat, az elutasítást ellenkezőjének venni és zaklatni a másikat; ezért érdemes vele határozotnak lenni, ha úgy látod, hogy nem marad meg a határain belül.


De, ha azonnali megoldásra vágysz, akkor tehetsz neki egy megjegyzést, ha nem tudsz élőben, akkor a neten keresztül. Mivel megérti, hogy beleláttál a fejébe, megrémül és nem fog követni, de ennek a hátránya az, hogy esetleg, ha rosszul tálalod az egészet, lehet félreért és pont elkezd nyomulni.

2020. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azert sunyi mert mem akarja a felelösseget vallalni hogy ö kandikàl ki a kapcsolatbol ö kezdemenyez stb


Ha korrektül odamenne hozzad hogy figyu sz.r a kapcsolatom es lehet mem kellett volna veked korabban elcsesznem stb es ez visszajutna a pàrja fülebe, ugye, akkor ö a szemét aljas megcsalos stb.


Vannak sracok akik ugy haritjàk a felelösséget màsok, de önmaguk elött is, pl.: en nem akartalak megcsalni a csaj màszott ràm, ö akarta ö hivott ö jött oda, nem tudtam lerazni. Es a csajra/harmadik betolakodora/szeretöre kennek mindent. Ö mint gyenge ffi, csak nézelödött.


Szoval annyi biztos hogy nem egy gerinces alak aki odaàll a màsik, esetleg a pàrja elé hogy szivem nem müködik valami hozzuk helyre vagy szakitsunk.

Hanem sunyin liànozna ugy hogy ne ö legyen a hibas a végén.


Tipikus masik esete az is az ilyeneknek, amikor a megcsalàst a sajat parjukra kenik, mert az asszony meghizott nem kapott szexet, ö szegény àldozat miszaj volt felrelepni.

2020. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!