Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Új építésű családi házas...

Új építésű családi házas negyedben zavarná az ott lakókat ha tyúkot tartanák?

Figyelt kérdés
400-800 m2es telkek, senkinek még gyümölcsfája sincsen, csak lenyírt fű, nagyon maximum kiskutya, de az is a házban lakik. Az átlagnál gazdagabbak laknak itt, kicsit félek tőle.
ápr. 30. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
A tyúkok tudnak hangoskodni, de szerintem a hangoskodás mértéke nem rosszabb például egy kutyáénál.
ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
attól függ, hogy mennyi tyúkról van szó. Olyan 4-5 db-ig szerintem bájosnak találják őket az emberek, de mikor a szomszéd 30 csirkét nevel egy 10-15 m2-es ól szerűségben 5 m-re a hintaágyadtól annak van szaga és fel tud húzni, főleg, ha a hintaágy volt előbb... (igen, tapasztalat, de mi pl nem szóltuk)
ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána, egyáltalán engedélyezik-e. Lakóövezetben lehet tilos haszonállatot tartani.
ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Tyúkok mellé kakasok is kellenek,azok hajnaltájt zavaróak..
ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Itt engedélyezett megnéztem. Kakas nélkül tartanám őket, csak tojás kell.
ápr. 30. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány tyúkot tartanál?
ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5-10
ápr. 30. 17:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs kakas, engem nem zavarna.
ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van akit igen, van akit nem. Én úgy nőttem fel, hogy a tyúkólra nézett az ablakom. Nem zavart. Felhúztak a tyúkos ház közvtelen szomszédjába egy 3 emeletes társasházat, na ott ribilliózik a sok kiköltöző, hogy mi az hogy itt tyúkot tartanak. Csak tudnám hogy akkor minek nem maradtak a panelban. Pláne hogy láthatták mi van a szomszédban mielőtt lakást vettek.
ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
A pipik nem hangosak. Kakast ne tartsatok, azt már nem biztos hogy ezek a kertvárosi hülyék tolerálnák.
máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!