Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol élnél a legszívesebben...

Hol élnél a legszívesebben Magyarországon belül?

Figyelt kérdés
Lehetőleg indokoljátok is a választ.

2020. júl. 31. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Eddig több helyen éltem már, így mindegy.
2020. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

Szentendrén. :)

De jó nekünk a Mátra lábánál is, 35 év alatt hozzászoktam, a kislányom se panaszkodott még eddig, hogy hú anya menjünk városba.

2020. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az északkeleti hegyeink valamelyikében (kifejezetten tetszik Szarvaskő nevezetű település így képek alapján) de ahhoz ki kéne űzni először a kisebbségieket, hogy odamenjek. A Pilis szívében valami kis faluban is jól érezném magamat, illetve a Balaton déli részén is szívesen laknék. Nyugati országrészt sajnos annyira nem ismerem, de ha ott jártam volna többet, akkor biztos tudnék onnan is mondani egy vonzó lakhelyet. Őrség képek alapján nagyon szép, átutazóban tetszett Zala megye atmoszférája.
2020. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A Balatonnàl, voltam ott kétszer és beleszerettem a helybe. Attól szebbet nem láttam. Én szép helyen élek az ország másik felében, de a Balaton a legszebb számomra az országban.
2020. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!